TEEKANNE Temptation

Někdy je zapotřebí dopřát si jemné pohlazení po duši v podobě neodolatelně lahodného čaje TEEKANNE Temptation. Kombinace jablka a karamelu dokáže podnítit všechny vaše smysly ihned po zalití horkou vodou, kdy se k vám z hrnečku bude linout jeho příjemné aroma. Kromě toho v sobě obsahuje také šípek, s nímž se pojí i vysoký obsah vitamínu C.
TEEKANNE Greent Tea Echinacena Lime

TEKANNE Green Tea Echinacea-Lime
je tu pro všechny příznivce bylinek. Svěží chuť limetky a povzbuzující lístky zeleného čaje se snoubí se zázračnou echinaceou, jež představuje výbornou prevenci proti chřipce a nachlazení. Tato nenápadná rostlinka má zároveň silné antivirové a antibakteriální účinky – nebojte se tak svěřit svou imunitu právě do péče tohoto lahodného čaje, s nímž můžete snadno předejít zdravotním potížím spojeným s nepříjemným počasím.

TEEKANNE Greent Tea  Ginger Mango

Pokud milujete zelený čaj se zázvorem, můžete se proti nemocem vyzbrojit
i šálkem TEEKANNE Green Tea Ginger-Mango. Prospěšné látky nápoji dodává jak pikantní zázvor, tak i samotný zelený čaj, jehož povzbudivé účinky na organismus znají lidé již několik tisíc let. Spolu s osvěžující chutí manga tak představuje příjemný koktejl vitamínů a antioxidantů, se kterými si na vás nemoc nepřijde. A pokud vás již neduhy trápí, TEEKANNE Green Tea Ginger-Mango vám je pomůže co nejdříve zahnat pryč.

TEEKANNE Ginger Curcuma

Pokud na vás dolehly tmavé dny a po psychické stránce se navíc necítíte právě nejlépe, povzbuďte svou mysl přírodní cestou. Uvařte si zelený čaj TEEKANNE Ginger Curcuma. Exotická kurkuma totiž výborně působí proti únavě a emočnímu napětí, zázvor zase jako jedno z nejstarších koření umí skvěle posílit obranyschopnost a má silné protizánětlivé účinky. Proto tvoří tento čaj ideální zbraň proti infekcím, nachlazení, a samozřejmě i proti podzimním chmurám! Do nápoje před podáváním přidejte med a citron a delikátní elixír zdraví bude váš!

TEEKANNE Organics

Také věříte v čistou sílu přírody? TEEKANNE právě přichází s novou řadou TEEKANNE Organics, která nabízí osm druhů lahodných BIO čajů nejvyšší kvality.

Čaj plný přírodní energie TEEKANNE Start Your Day vás na nohy postaví díky povzbuzujícímu maté a harmonii dodá svěží chuť citronové kůry. Uprostřed celodenního shonu vás zase spolehlivě zklidní voňavý čaj TEEKANNE Calm & Relax s meduňkou a heřmánkem. Kdo bojuje se špatným usínáním, tomu prospěje bylinný čaj TEEKANNE Sleep & Dream s levandulí, lékořicí a mátou.

Pokud jste milovníci máty, připravte si čaj TEEKANNE Sweet mint. Kromě příjemné chuti vám navíc pomůže i v boji proti nachlazení, stejně jako zlatavý TEEKANNE Ginger & Lemon s pikantním zázvorem, který má protizánětlivé účinky a příjemně rozproudí krev v žilách. Kdo si rád užívá sladkou chuť domácích jablek, neměl by minout čaj TEEKANNE Sweet Apple. Skořici si vychutnáte i v orientálním čaji TEEKANNE Chai, v němž se mísí výrazná chuť kardamonu a zázvoru. Zkuste také ochutnat pravý černý čaj TEEKANNE English Breakfast a pocítíte, jak chutná kvalitní čajová klasika anglických lordů.

TEEKANNE Fruit Love

Milujete ovocné čaje? V tom případě se nechte unést na vlně šťavnatého ovoce a užijte si svou čajovou lásku Teekanne Fruit Love. Tento čaj s intenzivní chutí jablek, ibišku a šípku v kombinaci s jemnými tóny maracuji a pomeranče se stane vaším šampionem mezi ovocnými nápoji. Nechte
si zamotat hlavu jeho vůní a zahřejte se u srdce osvěžujícím nápojem Teekanne Fruit Love.

Přečtěte si také:

Objevte další chutě čajů na TEEKANNE.CZ

Reklama