Nejsem žádným vyznavačem mobilů, nemusím mít každý rok nový typ a úplně mi dostačí stará Nokia 3410, kterou mám již pátý rok.

Stal se ale případ, kdy jsem byla moc ráda, že telefon mám
Moje dcerunka mě ve svých 17 letech uprosila, abych ji pustila za svým klukem, který byl v době jejich letních prázdnin na brigádě v Itálii. Docela jsem se o dceru bála, tak jsem jí sehnala dopravu přes cestovní kancelář, vyprovodila ji do Hradce Králové na autobus, aby pak dále pokračovala sama v jízdě za svým milým. V průběhu cesty jsme byly v telefonickém kontaktu, a najednou konec. Ták, došlo mi – nemá roaming! Pěkně jsem se vyděsila, byla už za hranicemi na cestě do Gargána a tam ji měl vyzvednout Jarda, za kterým jela. Jak se najdou, jak si zavolají, honilo se mi hlavou. Bála jsem se o ni, bylo jí teprve 17 let!
Když jsem

Volala jsem tedy na jejího operátora a prosila, jestli jí roaming zaktivuje, když je už mimo území ČR. Asi po hodině se to povedlo. Byla jsem tehdy moc ráda za jejich vstřícnost. Nevím, jak jinak by její cesta dopadla, kde by dcera skončila a s tím svým klukem by se určitě nenašli.

Závěr – díkybohu, že ty mobily jsou.
Vaše pastel.ka


Milá pastel.ko,
je pravda, že mobil v zahraničí oceníme dvojnásob, protože se necítíme tak izolováni a máme tak větší pocit bezpečí.
Reklama