Hrajete rády naši šibenici? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Nyní můžete vyzkoušet šibenici s tématem fotografování, která je součástí velké soutěže o mobilní telefon Honor 8! Nová fotografická šibenice má 10 kol, která musíte dohrát až do konce, vždy máte možnost udělat u jednoho hádaného slova/sousloví 10 chyb. A o celé soutěži se dozvíte více ZDE.

honor

Honor 8 je ideálním chytrým telefonem. Pokud chcete výborně vybavený smartphone, který navíc úžasně vypadá, s tímto zlatíčkem chybu neuděláte.

Elegantní vzhled zajišťují zaoblené rohy, mírně zkosený displej, ale i skleněná záda se speciálním 3D efektem. Displej s velikostí 5,2“ je tak akorát, abyste vše pohodlně a detailně viděli, ale zároveň telefon není příliš velký. Dobře se tak drží a vejde se do každé kabelky.

Prohlížet si můžete třeba fotky pořízené vynikajícím fotoaparátem, který má rovnou dvě 12MPx čočky! Jedna fotí černobíle, druhá barevně. Výsledkem jsou perfektně vykreslené a kontrastní snímky. Díky dvěma čočkám si také můžete pohrát s hloubkou ostrosti. To znamená, že vybrané části snímku mohou být rozostřené, a to s libovolnou intenzitou. Ostrost můžete navíc měnit i dodatečně, po vyfocení snímku. Tento efekt vypadá perfektně například u portrétů!

Při focení určitě využijete i řadu speciálních funkcí. Patří mezi ně například malování světlem, FOOD mode, nebo třeba režim automatického zkrášlování, co vám zvýrazní oči, vybělí úsměv či vyhladí pleť.


Šibenici najdete ZDE.

sibenice

Pro účast v soutěži je nutné se ZAREGISTROVAT.

 

 

Reklama