Virunga je dechberoucí oblast nacházející se na rozhraní tří afrických zemí - Ugandy, Rwandy a Konga. Právě v těchto končinách, kde dodnes soptí majestátní vulkány, pralesy obývají vznešené gorily a na stromech roste to nejbáječnější ovoce, pro Vás pěstujeme plně organické (bio) zemědělské produkty té nejvyšší kvality. Ovoce dovážíme také z Indonésie, Zanzibaru, Pemby i Kolumbie.
60128c5c97453obrazek.png
Všechny naše produkty pocházejí od místních farmářů a pěstitelů, od kterých vykupujeme ovoce za férové ceny a podporujeme jejich podnikání. Díky rychlé letecké přepravě je vše naprosto čerstvé, bez chemických postřiků, konzervantů a přidaných cukrů. Dbáme na to, aby ovoce bylo tak akorát zralé a chutnalo přesně jako v Africe.

Naše produkty nejsou na první pohled dokonalé jako ty ze supermarketů. O to víc jsou ale autentické, voňavé a chuťově nepřekonatelné. Místní farmáře známe osobně a společně pro Vás vybíráme to nejlepší ovoce za jehož kvalitu můžeme dát ruce do ohně.
60128c8f4c44fobrazek.png
A jaké ovoce u nás můžete ochutnat? Najdete u nás spoustu druhů od těch známějších jako ananas, avokádo, mango, papája, durian, jackfruit až po ty méně známě, ale přesto lahodné a vynikající magostan, kiwano, graviola, granadila, rambutan, pepino nebo rajčenka.
6012a41ded8e2obrazek.png
Dovážíme také vynikající ugandskou kávu, kola oříšky, voňavé čaje, aromatické koření ze Zanzibaru a různé druhy ovoce, které sušíme přímo na africkém slunci (sušený ananas, mango, banány).

Z divokých ořechů cacay připravujeme za studena lisovaný olej, který dodá lesk Vaší pleti i vlasům.

Buďte s námi a získejte poukaz na nákup v internetovém obchodě Virunga
v hodnotě 1 000 Kč!

Zahrajte si v pondělí, úterý či středu samolodě do 45 tahů včetně!

Hrát můžete od pondělí 7. 6. od 17ti hodin do středy 9. 6. do 23.59 hodin!

Turnaje najdete, najdete ZDE

Každý den vyhraje jedna z vás, která odehraje samolodě do 45 tahů!

Výhry:

  • Pondělí: Poukaz na nákup v internetovém obchodě Virunga v hodnotě 1 000 Kč
  • Úterý: Poukaz na nákup v internetovém obchodě Virunga v hodnotě 1 000 Kč
  • Středa: Poukaz na nákup v internetovém obchodě Virunga v hodnotě 1 000 Kč
    60128c1072327obrazek.png
    60128bc5eac3aobrazek.png
Reklama