Celý víkend se můžete zapojovat do hraní samolodí o balíček Yves Rocher. V balíčku se můžete těšit na Koncentrovaný sprchový gel Levandule a Sprchový gel na tělo a vlasy Monoi de Tahiti. Zkuste štěstí!

Zahrajte si v sobotu nebo neděli (každý den je samostatný) samolodě do 47 tahů včetně!

Hrát můžete od soboty 22. 5. do neděle 23. 5. do 23.59 hodin (sobota a neděle jsou samostatný den)!

Turnaje najdete, najdete ZDE

Každý den vyhraje jedna z vás, která odehraje samolodě do 47 tahů!

Výhry:

  • Sobota: Balíček Yves Rocher - Koncentrovaný sprchový gel Levandule a Sprchový gel na tělo a vlasy Monoi de Tahiti
  • Neděle: Balíček Yves Rocher - Koncentrovaný sprchový gel Levandule a Sprchový gel na tělo a vlasy Monoi de Tahiti

Yves Rocher - Koncentrovaný sprchový gel Levandule

60a78727ab5f0obrazek.pngFlakon plný inovací a lásky k planetě! Inovativní balení, inovativní obsah!
Jak souvisí krása a potěšení vašich smyslů se zdravím planety? V Yves Rocher si myslíme, že zcela zásadně. Napadá nás spousta každodenních činností, kterými lze přispět. Ale pro začátek pro vás máme něco opravdu jednoduchého.
Chovat se ekologicky totiž můžete i ve sprše. A vaše potěšení z jedné kapky bude hned několikanásobné.
Nový Koncentrovaný sprchový gel, to je:
- o polovinu menší spotřeba plastů
- mycí báze 100% rostlinného původu
- a hlavně strom zasazený za každý koupený flakon
1 stlačení = 1 kapka = 1 koupel
4krát koncentrovanější sprchový gel s patentovanou* mnohovrstevnou lamelovou strukturou můžete přesněji dávkovat díky praktickému uzávěru s membránou.
Pro jedno použití vystačí množství o velikosti lískového oříšku. 100ml balení vystačí na 40 koupelí, tedy na stejný počet, jako 400ml balení běžného sprchového gelu.

Respekt k vaší pokožce...
- 97% složek přírodního původu
- pH neutrální
- bez konzervantů
...i k planetě
- recyklovatelný flakon
- snadno biologicky odbouratelné složení
- mycí báze 100% rostlinného původu
- o 50% menší spotřeba plastů**
- o 50% méně skleníkových plynů

Sprchový gel na tělo a vlasy Monoi de Tahiti

60a78713853bfobrazek.pngŠampon a sprchový gel - ponořte se do exotické vůně Vaší dovolené!
Teplý písek na pláži a voda odrážející bezmračné nebe ... Vaše slunečná dovolená se právě odehrála nebo je ještě před vámi? Ujistěte se, že blažený pocit relaxace vás nikdy neopustí ani po létě. Vyberte si sprchový gel Monoi de Tahiti, který důkladně očistí vaše tělo, postará se o vaši pokožku a vlasy a také vám zpříjemní vůni exotického léta.

Šampon-sprchový gel Monoi de Tahiti je jedinečná kosmetika s výraznou vůní exotického monoi oleje, který se vyrábí stovky let na ostrově Tahiti. Lze jej použít nejen jako šampon na vlasy, ale také jako sprchový gel. Díky tomu perfektně funguje v roli cestovní kosmetiky - nahradí dva různé výrobky a snadno se vejde i do malého kufru nebo turistického batohu.

Nejdůležitější složkou exotické kosmetiky Yves Rocher je monoi olej vyráběný na tropickém ostrově Tahiti, který patří do Francouzské Polynésie. Po desítky generací byl monoi používán Tahiťany pro péči o vlasy, stejně tak jako pro zklidňující podráždění kůže vystavené téměř neustálému žáru slunce.

Olej Monoi je unikátní kombinací kokosového oleje a výtažku tiaré - květu, který je symbolem Tahiti. Tyto dvě složky se dokonale doplňují a vytvářejí kompozici zodpovědnou za pečlivou péči o pokožku a vlasy, zejména během prázdnin. Rovněž reprodukují přirozený film, díky kterému obnovují ideální stav vlasů a pokožky i po intenzivním vystavení slunci.

Monoi olej má také uklidňující vlastnosti. Díky tomu urychluje regeneraci pokožky a vlasů. To je velmi důležité zejména po mořských lázních, kdy kůže i vlasy potřebují silnou dávku živin. V kombinaci s dalšími složkami, které jsou k dispozici v kosmetice Yves Rocher Monoi de Tahiti, olej Monoi dokonale odstraňuje všechny „suvenýry“, které si dovezete ze slunečného prázdninového dne - zbytky písku z těla, nečistoty a zbytky opalovacího krému.

Reklama