Hrajte si, bavte se a vrtejte o tisícové poukázky na plyn a od MND v hodnotě 10 milionů Kč. Ve hře jsou i výlety do vinných sklípků a exkurze po místech, kde MND těží a skladuje plyn, a kam se určitě jen tak nedostanete!

MND

 

Většina z nás se bez plynu, jednoho z nejekologičtějších a neúčinnějších zdrojů energie, neobejde. Víte, že se těží i u nás na jižní Moravě? „Často se setkáváme s otázkami, jak taková těžba ropy a plynu na Moravě probíhá. Mnozí lidé často ani nevědí, že se na Moravě tyto suroviny těží. To nás inspirovalo. Přišli jsme s nápadem představit právě navrtávání plynových ložisek hravou a naučnou formou hry. Milionový vrt bude během února a března navíc chrlit tisícové poukázky na plyn v celkové hodnotě 10 milionů Kč,“ vysvětluje Jan Sýkora ze společnosti MND.

Kromě toho, že se během hry dozvíte, jak takové vrtání plynu může vypadat, si ještě můžete pro svoji domácnost nebo domácnost příbuzných či známých vyvrtat poukázku na plyn, která vám již tak výhodný plyn od MND ještě zlevní. Na ty nejúspěšnější „vrtmistry“ čeká ve hře až 3 000 Kč. Každý den navíc MND vylosuje jednoho výherce, který se vydá se svým doprovodem za koštováním vína v moravských sklípcích i na jedinečnou exkurzi do míst, kde MND těží a skladuje plyn. Využijte této šance a buďte jednou ze čtyřiceti dvojic, která bude ochutnávat lahodné moravské vínko a poznávat zajímavá místa! Výhru si můžete užít se svou drahou polovičkou nebo si třeba udělejte dámskou jízdu s nejlepší kamarádkou, to už záleží jen na vás. Chce to jediné: zahrajte si na moravské vrtmistry na www.milionovyvrt.cz.

 

vrt

 

Reklama