Zahrajte si bleskové víkendové  samolodě do 45 tahů včetně a získejte krásné ceny. Hrát můžete tentokrát od pátku do neděle, ale pozor! Pátek a sobota jsou tentokrát za jeden den (turnaj je od pátku 22.4. 15 hodin do soboty 23.4. do 23:59 hodin). V neděli je turnaj samostatný. Ale to není vše! Pokud budete soutěžit oba dny pátek +sobota a neděle, jste ve hře o krásnou pánev Tefal - typ EXPERTISE – klasickou pánev vel. 28 cm v hodnotě 1 299Kč!

button

Co musíte pro úspěch v bleskových víkendových samolodích udělat?

  1. Hrát samolodě do 45 tahů – který den chcete pátek + sobota, neděle
  2. Pro hlavní výhru pánev Tefal - typ EXPERTISE – klasickou pánev vel. 28 cm v hodnotě 1 299Kč  hrát v pátek nebo sobotu a v neděli do 45 tahů – tuto výhru můžete mít pouze pokud se do samolodí zapojíte ve dvou turnajových hrát a dohrajete je do 45 tahů včetně

Soutěžit můžete o:

  • Pátek a sobota: Osadnícu z Katanu - Zámořské objevy
  • Neděle: Párty time 18+
  • Hlavní výhra: pánev Tefal - typ EXPERTISE – klasickou pánev vel. 28 cm v hodnotě 1 299Kč!

Osadnícu z Katanu - Zámořské objevy

Objevitelské rozšíření základní hry

osadnici

Naložte lodě, napněte plachty a vydejte se na moře. Objevte zámořské kraje, které oplývají bohatstvím a obchodují se vzácným kořením. Pirátská loď na pravoboku! Vypořádáte se s nebezpečnými piráty? Nové země přinášejí i nové obchodní možnosti. Vydělejte na obchodu s kořením co nejvíce.

Prožijte tři velké mise plné dobrodružství. Díky velkému množství herních dílů a komponent budou Osadníci ještě pestřejší a zábavnější. Jste připravení na velké objevy? Napínavá plavba právě začíná!

Párty time 18+

partytime

Odvážná hra nejen se slovy

Jak již název této hry napovídá, je čas na párty! Při plnění některých úkolů se možná budete červenat, ale jen díky nim nakonec pořádně rozjedete párty a královsky se pobavíte.Tak už pojďte na věc! Při pantomimě předveďte to nejlepší, co ve vás je. Popusťte uzdu vaší kreativitě při modelování a zapojte fantazii při vysvětlování pojmů či slovních spojení. U modelování si můžete pomoct ohebným panáčkem, který vás bude vždy poslouchat. Kdo z vás bude odvážnější a dostane se do cíle jako první?

Hra Párty Time 18 + je vhodná i pro dva hráče. Díky originálnímu hernímu systému budete hrát proti smyšlenému páru, který vám nedá nic zadarmo. Kdo z vás nakonec vyhraje? Spolupracujte, ale pozor na akční políčka!

Chcete si udělat radost a pořídit si do kuchyně stylovou a kvalitní pánev? Přinášíme vám několik tipů a určitě s nimi uděláte radost každému gurmánovi i nadšenci do vaření. Inspirujte se a vyberte si podle toho jaké kuchyni a pokrmům dáváte přednost.

Tefal pánve - typ EXPERTISE – klasickou pánev vel. 28 cm – excelentní kvalita pro skutečné experty!

Pokud používáte nějaké speciální pánve, pak zkuste wok pánev nebo grilovací pánev.

expertise

Tefal Expertise se hodí do každé kuchyně, je to kvalitní praktická pánev, na které připravíte palačinky i připravíte skvělý steak.

Pokud jste si oblíbila asijskou kuchyni, nesmí vám chybět Tefal Wok Expertise. Skvěle v ní připravíte nudle i zelenina.

Nemáte gril? Tefal grilovací pánev vám ho dokonale nahradí. Navíc se s ní dá vařit zdravě – stačí jen kapka oleje. Grilované maso i zeleninu si z této pánve oblíbíte.

Zahrajte si bleskové víkendové samolodě a vyhrajte!

Reklama