Mladší i starší zahradníci, kteří jsou při práci na zahradě omezeni silou svých rukou, budou nadšeni z nových ručních ergonomických nůžek Fiskars PowerGear™ (číslo patentu US5697159 a FI955647). Nůžky předcházejí únavě ruky svým unikátním a důvtipným převodovým mechanismem, který podporuje přirozený pohyb ruky proti nepohyblivé části rukojeti tak, že síla všech prstů je při stříhání optimálně využita.  

Fiskars

Tato inovace ztrojnásobuje střižnou sílu, snižuje únavu ruky i hrozbu opakujících se zranění z přílišné námahy. Zároveň prakticky nezničitelná rukojeť nůžek FiberComp™ nabízí stylový vzhled kombinovaný s nízkou hmotností nůžek. V nepracovní poloze jsou nůžky kryty snadno přístupným zámkem, který bezpečně zakrývá ostří po celé jeho délce.

Nejlepší ve své kategorii

FiskarsMoho odborníků a zahradníků uznává tyto zahradní nůžky Fiskars jako nejlepší ve své kategorii díky jejich nadčasovosti, výkonu a kvalitě. Pocit kvality nůžek Fiskars PowerGear™ je umocněn speciálními čepelemi z CrMoV oceli potažené vrstvou PTFE, díky nimž je stříhání přesné a čisté. Důležité je také podotknout, že díky vyměnitelnému ostří, pružinám a nýtům tento nástroj slouží mnoho let.

Charakteristické vlastnosti zahradních nůžek Fiskars PowerGear™

  • Rukojeti: vyrobeny z extrémně silného a lehkého materiálu FiberComp™
  • Unikátní mechanismus: rotační pohyb držadla umožňuje současné zapojení všech prstů pro maximální střižnou sílu a co nejmenší námahu při stříhání
  • Ostří: speciální čepele z CrMoV nerezové oceli potažené nepřilnavou vrstvou PTFE zajišťují snadné stříhání s minimální námahou

 Celá řada

FiskarsKromě převodových zahradních nůžek PowerGear™ jsou nabízeny verze dvoučepelové a s pákovým převodem. Sada Fiskars PowerGear™ přináší také kompletní sadu převodových, dvoučepelových, pákových a hákových nůžek na silné větve, stejně jako dva druhy nůžek na živé ploty, všechny dostupné buď s hliníkovou rukojetí, nebo rukojetí potaženou vrstvou Fibercomp™.

Vylepšené zahradničení

Řada nůžek Fiskars PowerGear™, obsahující zahradní nůžky, nůžky na silné větvě a nůžky na živé ploty, je pozoruhodným příkladem snahy společnosti o vylepšení zahradničení pomocí moderních technologií a materiálů. Věříme, že všechny věci, i ty nejjednodušší mohou být vyrobeny lépe a chytřeji, aby práce na zahradě byla jednodušší, lehčí, efektivnější, prostě radostnější – a o tom by přece zahradničení mělo být především!

Reklama