Nic se nevyrovná příjemnému posezení u zurčícího potůčku za podvečerního zpěvu ptáčků a nějaké té šťavnaté grilovačce, že? Své o tom ví i naše čtenářka s nickem helikoptera, které tímto děkujeme za krásné fotky! Zveřejňujeme a tiše závidíme!

 

Milá redakce,

před pár dny jsem slíbila, že vám zašlu několik fotek našeho zahradního posezení u baráčku, který se nachází na kraji města Česká Lípa . Sice mi chvilku trvalo, než jsem z přítele fotky vymámila, ale nakonec to dopadlo lépe, než jsem čekala a fotky jsou podle lého názoru povedené. Doufám, že se budou líbit nejen vám v redakci, ale také ostatní čtenářkám.

ddd

Houpačka a oblouk

Abych se ale nechlubila cizím peřím, musím přiznat, že zahrada, stejně tak jako baráček, kde momentálně bydlím, patří přítelovým rodičům a tedy všechen obdiv zahradních úprav patří jim. Já jsem se na vzhledu zahrady příliš nepodílela. Sice občas řeknu, že tahle kytička by byla hezčí tady nebo tamhle a pomůžu třeba s natíráním prken, to když se „budovala“ podlážka pod houpačku, ale jinak na zahradě spíše lenoším s knížkou na houpačce, krmím želvy a rybičky nebo, a to asi hlavně ozobávám ovocné keře a stromky.

ddd

Želvárium

Asi bych mohla také zmínit, že kromě houpačky a oblouku, je všechno „domácí výroba“. Celá zahrada tak stála všechny (vlastně kromě mě) spoustu mozolů od lopat a krumpáčů, když se budovala jezírka a spoustu šrámů při sázení růží, ostružin, malin a dalších keřů a stromků.

xa

Zadní část zahrady

Musím říct, že se opravdu nic nevyrovná příjemnému posezení u zurčícího potůčku za podvečerního zpěvu ptáčků, k tomu třeba nějakého to masíčko na grilu a dobré pití... prostě „báááájo“

cscs

Želva Julinka

Lucie Křivánková alias helikoptera

Pozn: Text nebyl redakčně upraven

Milá Lucko, děkujeme, už je nám naprosto jasný váš víkendový program! :)

 

Reklama