Další snímky zahrádek zaslaly k dnešnímu tématu také čtenářky Dana, Táňa a Jana - když se to tak pěkně rýmuje, rozhodl jsem se, uveřejnit je v jedné novince...

Zahradničíte? Pokud ano, jistě si i rády prohlédnete zahrádky druhých, milé čtenářky. Níže na fotkách máte šanci navštívit zahrádky čtenářek Jany, Táňy a Dany...


Naše zahrada je v Jablonci nad Nisou na jižním svahu. Zahradu jsme upravili tak, že máme rovnou plochu v dolní části, kde máme posezení, jinak svah je řešený jako skalka. V horní části máme také posezení, tomu říkáme rozhledna, protože je odtud krásný výhled na část Jablonce n.N.

zahradka

Táňa


Dobrý den, posílám Vám foto své zahrádky, respektive kousek z ní, který je můj nejoblíbenější, protože hraje všemi barvami, v jezírku přebývá žabka Kvákalka, která se právě sluní na kameni a všechno to hlídá můj věrný trpaslík Franta.
Věřím, že se Vám fotečka bude líbit i když třeba nic nevyhraje tak jen potěší oči. Přeji Vám krásný den a mnoho úspěchů v práci.

zahradka

S pozdravem,
Dana z Frýdlantu nad Ostravicí


Dobrý den, posílám fotografii naší zahrádky. Je to fotka z ledna, kdy bylo vše pod sněhem, včely zazimované, pohoda a relax.Nyní jsou včely v pilné práci, relax je daleko, vytáčíme první med.

zahradka

Přeji hezký sluníčkový den.
Jana

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Zasílání příspěvků k tomuto tématu je již ukončeno. Okolo 17.00 hodiny se dozvíte, která čtenářka dnes získala slíbený dárek: knížky Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky