Jste-li zahrádkářka, pak je 31. ročník nejnavštěvovanějšího zahradnického veletrhu Zahrada Čech určen přímo pro vás! Akce se koná na litoměřickém výstavišti od 14.9. do 22.9. a v rámci ní proběhne i vyhlášení soutěže Příroda čaruje – zahrádkář zírá v kategoriích nejzajímavější kuriozita, největší výpěstek a nejzajímavější tykev.

Ti, kteří se chtějí soutěže Příroda čaruje – zahrádkář zírá zúčastnit, by měli své výpěstky náležitě zalévat, přihnojovat, zkrátka všemožně opečovávat, aby je náležitě reprezentovaly při soutěži. Sklizeň načasujte tak, abyste stihli soutěžní výpěstky poslat nebo dopravit na adresu výstaviště nejpozději do středy 12. září 2007.

Oficiálním dopravcem veletrhu jsou České dráhy, které stejně jako v předchozích letech budou po celou dobu výstavy posilovat regionální i dálkové spoje na trati Ústí nad Labem – Lysá na Labem a ranní vlaky ve směru od Lovosic do Litoměřic. Každý den tak bude posíleno přes dvacet spojů.

„Během výstavy mohou návštěvníci využít speciální nabídku Českých drah – zlevněné zpáteční jízdné VLAK+ ze všech železničních stanic a zastávek ČD v celém Česku do železničních stanic Litoměřice město a Litoměřice horní nádraží. Jízdné VLAK+ je o 50% levnější než obyčejné jízdné a o 25% levnější než klasická zpáteční jízdenka,“ doplňuje Luďka Hnulíková, ředitelka Odboru osobní dopravy a přepravy ČD. Při nákupu jízdenky VLAK+ ani při cestě na výstavu nemusí cestující nic prokazovat, při cestě zpět však musí při kontrole jízdních dokladů předložit jízdenku označenou na lícové straně pamětním razítkem Českých drah. Razítko získají cestující ve stánku ČD na litoměřickém výstavišti.

S využitím tiskového materiálu.

Jste zahrádkářka? Nebo Vám uschnul i kaktus? Co nejraději pěstujete? A co máte ze zahrádky nejraději na kuchyňském stole? Pojedete na veletrh?

Reklama