5e7dc74934d46image.png
Vyjít ráno na zahradu a nadechnout se svěžího vzduchu dokáže člověka nabít pozitivní energií. A po práci, když se usadíte do křesla se šálkem dobré kávy nebo čaje vás pohled na upravenou zahradu dokáže uvést do stavu absolutní blaženosti.

Posekat trávu
Podle velikosti pozemku si vyberte vhodný model sekačky. My vám můžeme doporučit bateriovou sekačku Kärcher LMO 36-40 Battery s pracovní šířkou 40 cm. Díky bateriovému pohonu nemusíte sledovat, jestli si náhodou nepřeseknete přívodní kabel, ani čichat výpary z benzinového motoru. Je snadno ovladatelná a lze nastavit na 5 různých výšek sečení. Pokud si na trávníku často hrají děti nebo domácí mazlíčci, použijete sběrný koš. Alespoň jednou za čas ale použijte i nastavení na funkci mulčování, které poslouží jako přírodní hnojivo.
5e7dc75a6a84aimage.png

Nezapomenout na hůř dostupná zákoutí
Na nedostupná místa, kam se sekačka nedostane, vezměte lehkou akumulátorovou strunovou sekačku Kärcher LTR 18-30 Battery. Má záběr 30 cm a nemusíte se trápit s posouváním žací struny, protože se sama automaticky posune při každém zapnutí. Můžete s ní začistit kraje záhonů, okolí stromů a díky nastavitelnému úhlu sklonu hlavy snadno posekáte trávu třeba pod lavičkou.
5e7dc768a454aimage.png

Malý pomocník na ruční střih
Pro ještě přesnější práci při zastřihávání úzkých travnatých pásů nebo těžko dostupných okrajů cestiček a záhonů, ale také pro dokonalé tvarování keřů nebo zastřihávání bylinek vezměte do ruky akumulátorové nůžky Kärcher GSH 18-20 Battery. Můžete je použít jako nůžky na trávu nebo díky šroubovacímu systému lehce vyměnit nástavec za nůžky na keře (délka 20 cm) a zastřihnout nebo vytvarovat okrasné keře, které váš pozemek zdobí nebo i chrání před zraky kolemjdoucích.
5e7dc77980223image.png

Budoucnost zahradní techniky je v bateriích
Kärcher vyvinul nový bateriový program, který umožňuje flexibilně využívat různé zahradní pomocníky s jedním kompatibilním bateriovým zdrojem v dané napěťové třídě - 18 V nebo 36 V. Baterie jsou vybaveny LCD displejem s technologií reálného času „Real Time Technology“, který po připojení do konkrétního stroje ukazuje zbývající dobu chodu v minutách. To znamená, že ihned při práci vidíte, kolik času máte do konce, než budete muset baterii nabít. Baterie se prodávají v akčních sadách tzv. Starter Kit s rychlonabíječkou.

Více inspirace a aktuální ceny produktů naleznete na stránkách www.karcher.cz/zahradni-technika

Reklama