Nosíte na doma vytahané, nevzhledné tepláky a opraná trička? Pryč s nimi! Proč by vám to milé Ženy-in nemohlo slušet i na gauči! V hezkém domácím úboru se nemusíte stydět otevřít dveře sousedce, vyvenčit psa, skočit na poštu nebo pít kafe na zahradě a drbat se sousedem.

Domácí slušivý oděv by měl být nejen pohodlný, ale i hravý. Na pultech obchodů seženete jak klasické tepláky do pasu s padnoucím sedem, tak tepláky se sedem nižším až skoro u kolen, kterým se vtipně říká také „nasrávačky“ :). Právě ty poslední jmenované jsou hitem už několik sezon za sebou. Sluší nejvíce vysokým a štíhlým postavám, ale dokážou také šikovně schovat objemnější stehna i větší zadeček.

Domácí kalhoty jsou nesmírně pohodlné a ocení je zejména i ty dámy, které hodně cestují. Tepláky si pořiďte z kvalitního materiálu, silnějšího úpletu, aby držely tvar a nevytahovala se kolena.

Za domácí oděv nemusíte utrácet horentní sumy, nikde není psáno, že musíme mít na doma značková trička nebo kalhoty. Postačí si pořídit jednoduché legíny, tepláky, triko a mikinu. Existují také teplákové soupravy různých barev, které využijete i pro sport nebo na běžné denní nošení.

V hezkém domácím úboru se budete cítit příjemně a zaručeně vám zvedne náladu. Inspirujte se příjemnými modely na doma v naší fotogalerii.

V hezkém domácím úboru se budete cítit příjemně a zaručeně vám zvedne náladu. Inspirujte se příjemnými modely na doma v naší fotogalerii

Reklama