Že se vás to netýká? Že vy žádné chirurgicky implantované vycpávky nevlastníte a můžete se pyšnit „pravým“, přírodním a nefalšovaným poprsím? No a v tom se právě paradoxně mýlíte a silikony, o kterých bude řeč, nosíte, neboť dámy s uměle vyšprajcovanými ňadry je nemají zapotřebí. Své tuhé, pevné a dokonale vymodelované melouny si hrdě nosí vpřed a mohou si být jisté, že se nehnou z místa.

Podle toho je takřka na sto procent poznáte. Zvláště ženy, které mají rozpuk mládí dávno za sebou a jejich bujně našlapané výstřihy se dmou a drží, aniž by je rušily trapně vykukující ramínka podprsenek, přírodě trochu pomohly. Nic proti ničemu.

Ale my si také chceme užívat hlubokých výstřihů, špagetových  tílek, topů a šatů na jedno rameno, širokých lodiček. Vždyť je léto, které tak láká k odhalování. 

ooo

A tak si bereme na pomoc ty tenké, takřka neviditelné proužky silikonu v podobě snímatelných ramínek. Proč stále řešit dilema, jak sladit barevně podprsenku s oblečením, aby byla co nejméně nápadná, nebo jaký zvolit tvar a směr ramínek, aby nekoukala vůbec?

 Upřímně, kolik z nás si může dovolit vyrazit bez?  Buď máme ňadra příliš malá a bez toho kouzelného kousku prádla bychom neměly skoro žádná, nebo naopak moc bujná, těžká, neposedná, která potřebují oporu.  ooo

Ale jste si jistá, že je to nejestetičtější a nejpohodlnější řešení? Stát vedle ženy v tramvaji nebo ve frontě na zmrzlinu, které se zpoza silikonových pásků řinou potůčky potu, o zářezech, které se nedají přehlédnout, ani nemluvě, není nic moc, že?

Nedávno jsem se dívala na pořad, kde moderátorka Gábina, naše módní  policistka číslo jedna, měla krásné šaty s odhalenými rameny, ale mou pozornost  stále přitahovaly ony „neviditelné“ lesklé lajny, které je přetínaly.  Tedy Gábino, i vy? To bych do vás neřekla!

Přitom existuje docela zajímavé řešení. Ozdobná snímatelná ramínka, která si na nic nehrají, naopak, záměrně se přiznávají a vlastně tak trochu připomínají šperk.

ff fff

ff dd

Mohou být z různých materiálů, od řetízků, štrasů po korálkové, jsou pevné a délkově nastavitelné.

Vice o těchto zajímavých ramínkových špercích ZDE

Co vy na to? Nosíte silikonová ramínka? Vyhovují vám? Připadají vám tak neviditelná, jak se tváří?