Nejste spokojeni s brýlemi nebo kontaktními čočkami? Přemýšlíte o trvalém řešení? Evropská oční klinika Lexum nabízí široké spektrum možností korekce očních vad. Nyní můžete navíc využít bezplatné konzultace.

lexum

Evropská oční klinika Lexum vrací svým spokojeným klientům kvalitní vidění už od roku 1993. Za tu dobu se díky svému technickému vybavení, používaným technologiím a samozřejmě zkušeným specialistům zařadila mezi evropskou špičku. Během bezmála sedmnáctileté existence byly na klinice Lexum provedeny již desetitisíce zákroků. Jedněmi z nejvyhledávanějších jsou zejména korekce dioptrických vad, včetně laserových zákroků a implantací nitroočních čoček. Možností odstranění dioptrií je mnoho. Po komplexním vyšetření a konzultaci vám ošetřující lékař doporučí způsob léčby, který pro vás bude nejvhodnější a zcela odpovídající vašim požadavkům.

Kromě toho má klinika Lexum výborné výsledky i na poli dalších očních onemocnění a vad. Pomáhá pacientům s šedým zákalem, chorobami sítnice a sklivce, onemocněním rohovky, glaukomem, ale angažuje se i v oblasti estetických zákroků v očním okolí či nápravě šilhání.

Nejlepší volba? Individuální přístup a moderní technologie

Chloubou kliniky Lexum je špičkový personál s dlouholetou odbornou praxí a bohatými zkušenostmi, který ctí její filosofii - individuální přístup ke každému z klientů. Jen tak je totiž možné najít správnou metodu léčby, která přinese nejlepší výsledky a zároveň bude vyhovovat všem pacientovým požadavkům.

lexum

Nedílnou součástí kvalitního pracoviště je také moderní technické zázemí. Na Evropské klinice Lexum je lékařům i klientům k dispozici celá řada nejmodernějších přístrojů a technologií. Za všechny jmenujme například femtosekundový laser VisuMax 500, který přináší zcela nové standardy, co se týče rychlosti a přesnosti zákroku a rovněž zaručuje větší pohodlí pacienta během i po operaci. Běžně se zde provádí také implantace současné novinky - nitroočních akomodačních čoček, jejichž předností je schopnost zaostřovat na všechny vzdálenosti podobně, jako to dokáže zdravé lidské oko.

lexum

Využijte tedy možnosti bezplatné konzultace. Objednat se můžete na pobočku v Praze, Brně, Českých Budějovicích či Ostravě.

Více informací na www.lexum.cz a na Modré lince Evropské oční kliniky Lexum 810 800 009.

 

 

Reklama