Svatební den by měl být tím nejkrásnějším, nezapomenutelným zážitkem. Pro Jitku její velký den „D“ opravdu nezapomenutelný byl. Svého manžela totiž načapala v náruči vlastní sestřenice.

bride„S Danem jsem chodila tři roky, než jsme se vzali. Táhlo mi na třicet a těšila jsem se, že budu mít rodinu, dítě, poklidný život... Dan si to přál taky, aspoň to vždycky tvrdil, takže se náš vztah vyvíjel slibně. Na svatbu jsem se samozřejmě taky těšila, asi jako každá holka, a několik měsíců jsem byla svatebním shonem úplně posedlá. Šaty, prstýnky, hostina, květiny, hlavně, aby bylo všechno, tak jak má. Vzali jsme se na romantickém místě, a když jsem říkala svoje „ano“, byl to nejšťastnější okamžik v mém životě. Milovala jsem ho a věděla, že je to ten pravý. Měl stejné zájmy jako já, jezdili jsme spolu hodně na kole, chodili na výlety, do divadla a do kina, vždycky jsme si měli co říct a hlavně jsme se spolu často nasmáli. A nemůžu ani opomenout, že i v posteli to bylo fajn a milovali jsme se spolu rádi. Prostě idylka. Jenže o to horší bylo moje rozčarování a následné zoufalství..

brideDan si nikdy na alkohol moc nepotrpěl a s kamarády hospody nevymetal, jenže kluci ho hecovali, že na vlastní svatbě popít musí. A tak směle pil. Nevadilo mi to, a proč by také mělo? Já popíjela taky a oba jsme byli veselí, tančili jsme spolu, ale také s našimi kamarády a příbuznými. Všichni jsme se skvěle bavili, a ani jsem si nevšimla, že Dan někam zmizel. Upozornila mě na to až moje kamarádka a obě jsme si myslely, že se mu nejspíš udělalo špatně, a tak jsme se ho vydaly hledat. Nebyl nikde k nalezení, ale něco mě táhlo podívat se do auta. Když jsem otevřela dvířka vozu, bylo to, jako by mi někdo vrazil nůž do srdce. Přímo před mýma očima Dan souložil s mojí sestřenicí. Utekla jsem pryč a ve svatebních šatech jsem se toulala městem, pořád jsem jenom brečela a chvíli i přemýšlela, že skočím z mostu. Moje kamarádka mě naštěstí našla a vzala k sobě domů.

Nemohla jsem se vůbec vrátit do bytu, kde jsme s Danem bydleli, nebrala jsem mu mobil a zapírala se, jak to jen šlo. Na svatební cestu do Řecka jsem samozřejmě neodjela. Dan mě nakonec vyhledal a omlouval se. Prý to udělal jen v opilosti a vůbec netušil, co dělá, dokonce tvrdil, že si to ani nepamatuje. Hrozně moc by si přál, abych na to zapomněla a vrátila se k němu. Jenže já mu nedokážu odpustit, pořád ten výjev z auta mám před očima. Je mi sice po něm smutno a nevím, co dál. Rozvést se? Nebo se přes to přenést? Jenže můžu mu ještě věřit a dá se na něco takového vůbec zapomenout?“

Reklama