Konečně je to tady, teploty stoupají vzhůru, sluníčko ukazuje svojí intenzitu, nebe je téměř bez mráčku a pomalu se můžeme začít připravovat na tolik oblíbené léto. Kromě nových plavek, sandálek, šatiček bychom si měly pořídit i nějaký ten letní parfém, který zahalí naše tělo do opojné vůně. Bez jakých vůni se toto léto neobejdete? To si právě teď řekneme.

Existuje nespočet vůní, které různě dělíme do různých skupin, parfémy na večer, na den, na volný čas, atd. Však léto si žádá takové parfémy, které především voní po čerstvě utržených květinách a svěžích citrusových plodech.

sd

Chcete prožít svůj sen? Jeanne en Provence vám nabízí tuto citrusovou kytici plnou slunce, kde se spojily svěží a pikantní vůně s přírodními esencemi mandarinky, pomeranče a citronu. To vše jemně dochucené přírodní trestí z cedru a máty.
Eau de Parfum „Bouquet d agrumes“, 125 ml, 313 Kč

sd

Jeanne en Provence Vás zve na setkání s jemnou květinovou poezií. Ucítíte svěží vůni květů moruše, zamilujete se do sladké a lahodné chuti Provence, s přírodními esencemi z hořkých mandlí, bergamotu a mandarinky.
Eau de Parfum „Le temps des secrets“, 125 ml, 313 Kč

sd

Projděte se sadem plné jablek a hrušek u Jeanne en Provence… Nechte se unést vůní zralého ovoce. Sametové tóny a sladká přírodní esence mandarinky, růže, mimóza a pelargónie si Vás zcela jistě podmaní.
Eau de Parfum „Flanerie dans le verger“, 125 ml, 313 Kč

jhg

Jeanne en Provence Vás zve na procházku v růžové zahradě… První tóny lilie a černého rybízu Vám připomenou chladné ráno. Následuje lehce kořeněná andělská vůně. Poté se otevře vůně květinového srdce přírodních esencí růží a jasmínu. Slunná přírodními esencemi z růžových lístků se pak loučí modrým heřmánkem a lesní vůní cedru.
Eau de Parfum „Un matin dans la roseraie“, 125ml, 313 Kč

Více informací o parfémech naleznete ZDE

Reklama