„Přišli z nebe a darovali nám moudrost,“ říká se v sumerských textech popisujících bohy, kteří přišli k lidem ufoz hvězd. To jsem si nevymyslela, to jsou dobové texty, snadno ověřitelné.

 

A nejsou jediné a Sumerové jediní...

Kdo byli oni bohové, kteří procházejí všemi kulturami po tisíciletí? Koho znázorňují neuvěřitelné rytiny, fresky a dobové kresby? Kdo byl tak veliký, že na obrazech mnohonásobně převyšuje tehdejší obyvatele a má na sobě …no řekněme něco, co nám dnes přijde normální, ale dříve by to lidé ani neměli znát, tedy i nakreslit.

Dávné civilizace se vyznačovaly hlavně tím, že malovaly a dokumentovaly to, co viděly.

CO VIDĚLY?

ufo

Po celém světě najdete různě stará vyobrazení podivných „lidí“, větších, mnohdy v podivných strojích, v podivných oděvech s podivnými nástroji, ze kterých v některých případech jako by šlehají paprsky.

Pohoří Tassili (Alžírsko), Val Camonica (Itálie), Pyreneje, Švédsko (Kivik, Tanum), Palenque, Copán, El Tajínufo, Tikal, El Baúl, Tulum a další a další.

Podivné sošky indiánského kmene Hopi (kachina), ale i z Japonska (dogu) nebo původních obyvatel Taiwanu.

Modely z Egypta a Kolumbie, které dnešnímu člověku okamžitě připomenou letadla, ale staré jsou mnoho let před Kristem, či model rakety z Turecka starý tisíce let.

Můžeme jmenovat i nevysvětlitelný, leč detailní popis létajících strojů „vimaana“ ve staroindických védách. A tady dokonce existuje popis zbraní, paliva, rychlosti i druhu pohonu.

Vozy bohů mají  113 variant a jsou podle textů určeny pro 1 až 1000 osob!!

„Bože, jenž jsi na nebesích... kdo jsi?“

ufoSiouxové nám ve svých legendách vypravují o krásné zářící postavě z hvězd, která byla ženou. Zjevila se dvěma dakotským zvědům, kteří ji pojmenovali jako Bílou buvolí ženu.

Bílá buvolí žena jim předala duchovní učení, popisy obřadů a důležité informace o původu Siouxů.

Čerokíjové, Siouxové, Mayové i další indiáni dodnes věří, že jejich předkové přišli z Plejád, že byli moudří a moudrost předali potomkům.

Hezké a nesmírně zajímavé.

Kdo chce, najde si na tohle téma kilogramy literatury. Literatury faktu, protože jde o staré texty mnoha etnik a civilizací.

Je to strhující.


Sumerové znali zlomky, mocniny, odmocniny, výpočet plochy a obvodu čtverce a obdélníku, násobilku, rovnice, mírové jednotky.

Znali slunovraty, rovnodennosti, sledování jiných planet, hvězdy rozdělovali na stálice a bludice, znali ekliptiku, znamení zvěrokruhu, souhvězdí, kalendář a 12 měsíců, sedmidenní týdny, uměli určit zatmění Měsíce a Sufolunce a tak dále.

„Všechno, co víme, nás naučili bohové,“ opakovali Sumeřané na mnoha místech.

  • Když všechno tohle znali, kdo je to naučil?
  • Kam zmizeli jejich předchůdci, kteří by museli krůček po krůčku na všechno přicházet, když se o nich nedochovaly žádné písemné památky?

Jak je možné, že najednou se lidé v 15. století domnívají, že je Země plochá deska na želvě!!!?

Naše dnešní znalosti přece měla civilizace, která tu byla o 5 tisíc let dřív!!!

Vědci se zamotanou hlavou

Byly nalezeny textové dokumenty Sumerů, z nichž vědci vylustrovali, že sumerský zvířetníkově-kalendářní „bod nula“ stál přesně mezi Býkem a Blíženci.

Dospěli tedy k závěru, že rozdělení oblohy na dvanáct znamení zvěrokruhu proběhlo ještě před vznikem Sumerské říše, ve věku Blíženců.

Dobře, sice to pokládali za podivné, ale stejně s tím nic neudělali.

Pak ale našli sumerskou astronomickou tabulku (berlínské muzeum Předního východu), která začíná výčet zvířetníkových znamení Lvem!

Tím se dostali někam do roku 11 000 př. Kr., tedy zhruba do času potopy světa!!

Kdo obýval tuhle planetu před tím a kam se poděl?

ufo

Co se stalo, že jsme jako civilizace, jako lidé, jako kultury najednou všechno zapomněli a nyní prakticky objevujeme již objevené a žasneme nad tím, co naši předkové před tisíciletími evidentně znali?

A co vlastně všechno ještě znali?

Jistě s nějakou svou teorií přijdete tak jako já, jako mnoho těch, kteří si pokládají otázku:

„Čí potomci vlastně jsme?“

ufoDomnívám se, že oni BOHOVÉ v létajících strojích jsou dost možná zástupci hned několika nepozemských bytostí, ne nepodobných nám.

  • Že jako lidská rasa neseme ve své DNA stopu hned několika civilizací.
  • Tak si vysvětluji velké etnické rozdíly mezi námi – lidmi.
  • Mohlo mezi NIMI dojít k jakési dohodě a na experimentu se mohli podílet.
  • Možná ani nikam nezmizeli.
  • Možná jsme s nimi stále v kontaktu a možná se jednou i naživo potkáme. Tedy fyzicky.

Hlásím se k těm, kteří stojí za myšlenkou, že:

ONEN TŘETÍ DRUH JE NEJEN V NÁS, ALE I VELICE BLÍZKO NÁS.

A že je jen otázkou naší morální vyspělosti,  jak dlouho to bude trvat, než bude z jejich pohledu pro nás bezpečné setkání a tím i zaplnění mamutích děr, které zívají prázdnem z historie Země a lidské rasy.

Reklama