Víkendová soutěž o krásnou bonboniéru  Ferrero zná svou vítězku.

Tato soutěž již tradičně láká lidi k podvodům. Nebylo tomu jinak ani nyní. Když jsem sečetl  body prvních tří v pořadí, zjistil jsem, že kromě nich u nás nikdo další nebyl. Po důkladném prověření  ze strany programátora  jsem rozhodl o tom, že je ze soutěže vyřadím! Případnou kritiku tedy směřujte na mou hlavu. Nevěřím, že by totiž jedna osoba, bez použití nepovolených technických prostředků, mohla získat 240 000 bodů za tři dny. I 150 000 bodů je nesmyslných.

Vyhrála tedy čtenářka majazd výkonem 26231 bodů. Je to hodně, ale za tři dny to sesbírat šlo. Gratulujeme a přejeme dobrou chuť.

Drobné dárky od redakce dostane deset dalších náhodně vylosovaných čtenářek. Dobrou chuť tedy přejeme i  nickům: ajsbirka, zahrádka, denkas, verkaH, vráně, pavel61, Tanzánie, spuá, Zdendula, Slunicko2! Všem gratulujeme!

Pro nás z této soutěže plyne velké poučení a tento model musíme změnit tak, aby nemohli soutěžit lidé, co se snaží  vyhrát za každou cenu i nefér způsobem.

A mám ještě jednu milou povinnost.  Všem, kteří se zúčastnili testovacího piškvorkového turnaje, děkujeme za spolupráci a výherkyni s nickem jana81.v gratulujeme a posíláme denní krém Solutions a oční krém téže značky od Avonu.

Reklama