Letos v létě odhoďte starosti za hlavu a nechte si nasadit růžové brýle! Pozitivní pohled na svět přichází prostřednictvím kvalitního růžového šumivého vína Rotkäppchen Sekt Rosé Sec.

vinkoRotkäppchen Sekt Rosé Sec je kvalitní šumivé víno vyrobené z vybraných evropských vín. Překvapí svou světlou losovou barvou, ovocnou chutí a čerstvým svěžím buketem s harmonicky oblou vyváženou chutí. 

Atraktivní Rotkäppchen Sekt Rosé Sec s jemně ovocnou chutí, připomínající jahody. Je dokonalým společníkem na letní sezónu. Pomůže vám vykouzlit atmosféru báječného večera ve dvou, vnese tu správnou jiskru na letní zahradní party s přáteli a zažijete s ním pohodu na louce při odpoledním rodinném pikniku.

Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je suché víno s obsahem 30 až 32 gramů cukru na litr. Víno podáváme vychlazené při teplotě 6 - 8 °C.

Neváhejte Rotkäppchen Sekt Rosé Sec vyzkoušet při přípravě míchaných drinků.  Vyzkoušejte „Letní flirt“.

Obsah alkoholu v Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je 11 %.

Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139 Kč.

LETNÍ FLIRT

Ingredience (4 koktejly)

  • 100 g čerstvých malin  
  • 100 g čerstvého ananasu (asi dva plátky)  
  • 1 limetka
  • 60 ml malinového sirupu  
  • Rotkäppchen Sekt Rosé Sec
  • Ledová drť nebo kostky

letni flirt

Příprava koktejlu  

  1. Dejte do misky čerstvé maliny a nakrájený ananas.  
  2. Vymačkejte šťávu z limetky, přilejte malinový sirup a zakapejte ovoce. Misku uložte do lednice a vyndejte až těsně před podáváním.
  3. Ovocný mix dejte do vysokých nebo do koktejlových sklenic na míchané nápoje. Přidejte led a sklenice dolijte sektem Rotkäppchen Sekt Rosé Sec.
  4. Koktejlové sklenky dozdobte ovocem.  

Rotkäppchen je nejoblíbenější značkou sektu v Německu. Značka se 160 let trvající tradicí začala sekt vyrábět v roce 1894 a našla si příznivce v řadách žen i mužů, u příležitosti významných životních momentů a nevšedních okamžiků. V překladu znamená název Rotkäppchen „červená karkulka“ (karkula označuje druh čepice). Červená čepička lahve je poznávacím znamením sektových lahví pro Rotkäppchen.

Reklama