Milé čtenářky, vítejte uvnitř redakce Ženy-in. Některé z vás už u nás byly, třeba vyzvednout si výhru, takže asi vědí, jak naše zádveří vypadá...

Vpravo je asi dvacetimetrová chodba, v jejím středu jsou dveře doleva. Tahle chodba funguje i trochu jako skladiště všemožných výher. Na konci jsou ještě jedny dveře vpravo a výklenek vlevo, do kterého nevidím.

Chodba ze zádveří vpravo...

redakce

Když se podívám před sebe mírně vlevo, vidím přes posezení s červenými křesly další dveře (se žlutou cedulí)...

Chodba mírně vlevo...

Redakce

Docela vlevo od vstupních dveří je stojanový věšák, naproti zrcadlo a dál doleva ústí další chodby...

Od vstupních dveří docela vlevo...

Redakce

Zatím jsem v redakci nikoho nepotkal, takže jediný, komu můžete pokládat v diskuzi otázky, jsem já sám... Chcete se mě na něco zeptat? Na vybrané otázky odpovím v další novince, které nás zase posune o kousek dál redakcí.

Další novinka vyjde v 8.45!

Téma dne: Prozkoumejte redakci!

Dnešní soutěž

Ano, i soutěž jsem k tomuto dennímu tématu vymyslel. Na všechny fotky, které v redakci udělám, umístím jeden předmět, který můžete vyhrát, pokud uhodnete, jaká že věc to je - co se tedy opakuje na všech fotkách. Někde bude vidět jen kousek, jinde bude předmět celý... Je to moc krásná cena, to vám mohu slíbit rovnou, ale abyste měla ještě o trochu větší motivaci, přidám výherkyni zlatý Silan Aroma Therapy! Jedné další úspěšně hádající pošlu jako cenu útěchy růžový Silan Aroma Therapy. Odpovědní box soutěže bude aktivní od 11.00 hodin.

Reklama