Jako členům redakce nám občas chodí velmi zvláštní žádosti.

Už několik let mi sice nepřišel dotaz na to, kde najde čtenářka pravé tlačítko na myši, nebo kde je pravý horní roh obrazovky. Za to chodí typově jiné. Třeba proč jsme neschválili obrázek, který má velikost 400/300 pixlů, když uvádíme, že schválíme jen ty, co budou mít rozměry do 60/60 pixlů.

To, co však přišlo od nejmenovaného pána Markétce do vzkazu, je jiné:


Dobrý deň pani Markéta! Včera som do neskorého večera hľadala obrázky AVON výrobkov, už len posledný mi chýba. Nechcel som ísť spať predtým, ako to nájdem, ale bol som ospalý a veľmi ma už boleli oči. Chcel by som Vás poprosiť o pomoc: Váš server určite registruje, že kde sa skrýva ten môj 60. obrázok, prosím buďte taká dobrá, pomôžte mi nájsť! Ešte nikdy som tu u vás niš nevyhral, a blíži sa naše výročie svatby s manželkou, rád by som ju darčekom prekvapil. Ja Vás Drahá Markéte tak pekne prosím.......! Ďakujem!


Markétka nám to v redakci přečetla a v očích se jí zaleskly slzy. Rozněžnila jí snaha o podarování manželky. Podívala se na mne jako na vyvrhele, když jsem jí řekl, že zítra jí ten člověk požádá o dva odkazy, když mu ten jeden jeho chybící dnes pošle. Ba co víc, kde ho chce sebrat, když sama neví, který mu chybí a kde ho najít..

A vůbec, že je to bezpředmětné, že potom bychom mohli dát adresy všech těch hledaných Avonů na nějakou stránku a hotovo. Nikdo nebude mít žádný problém s hledáním.

 

A víte o tom, že dnes už máme v Chlapovi-in dva nové muže?

Reklama