První odvážnou čtenářkou, která přispěla k dnešnímu lechtivému tématu, je Sisinapipi. I když je v milostných hrátkách velice otevřená, vulgarity jí nejsou po chuti....

Zábrany? Kdepak, žádné při milostných hrátkách s manželem nemá čtenářka Sisinapipi, le bědy, kdyby na ní zkusil něco vulgárního...


Dobrý den milá redakce. My při milování zahodíme zábrany a jdeme směle do toho. Správné povzbuzování dokáže milování dovést do závratných výšin. Kdysy dávno jsem si říkala, mám vydávat nějaké zvuky? Křičet slova, která se mi hrknou na jazyk nebo raději mlčet? Teď už v tom mám jasno. Dělám prostě to co je přirozené. My s manželem si to dokážeme s uvolněním užívat, a ostřejší slova povzbudí naší touhu.

Samozřejmě nemluvíme jako dlaždiči. Líbezné lichotky, které zapadají do tempa našeho něžného milování potěší každé ouško. Jednou jsem se musela pousmát, když mi řekl (Dupěnko, jak to chceš?). Milovat se umíme něžně i divoce. Někdy jsou ale lepší něžné doteky, než něžná slůvka. Na nočním stolku máme voodoo panenku, vězeň lásky, určitě jej znáte. Dostaly jsme jí od známých k jednomu výročí, že by ona byla ta naše něžná skrytá? :)

vězeň

Několik ukázek se sprostými projevy jsem viděla, ale určitě by mne to nepovzbudilo ba naopak. Říct mi, vyhul mi ho nebo vykuř, už to se mi nelíbí a odradilo by mne to. Když se sejdeme s kamarádkami, někdy si svěřujeme své pikantnosti, a to by se jeden pak divil co vše se dá zažít:). Jak jsem byla jako malá ještě s ostatními dětmi, pamatuji si, jak jsme si v létě  hráli na schovku. Ze dvora bylo spousta otevřených oken a my slyšely ty oné zvuky. A už jsme věděli jakou budeme mít aktivitu,zkoumali jsme z kterého okna to jde.Když jsme na to přišli,začali jsme pod oknem se všichni začali nahlas smát, až nás ti dotyční zaslechli, bylo to totiž první patro, postarší pán zarudlý ve tváři, šel zavřít okno. Kdo ví zda jsme je vyrušily při tom nejlepším. 

Sisinapipi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.4.2013: Milostný slovník

  • Máte s partnerem stejný milostný slovník?
  • Používáte při sexu vulgarismy?
  • Máte nějaká slova, která rozluštíte jen vy dva?
  • Jak vás partner oslovil nejněžněji?
  • A jaká slova od něj v posteli nemusíte?

Dráždivé páteční téma si zaslouží dráždivý dárek. proto jednu z přispěvatelek odměníme hrou Kama Poker od Albi. K tomu, abyste měla šanci získat tento pěkný dárek, zasílejte své příspěvky na téma Milostný slovník nejpozději do pátku 19.4.2013 15.00 hodin na již notoricky známý e-mail Redakce@zena-in.cz. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

poker

Reklama