Den dětí si hodlá užít čtenářka Simiš, která se těší na každoroční akci Pohádkový les. Akci plnou her a zábavy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Hlavně aby ji počasí nepokazilo...

Další přispěvatelkou k dnešnímu tématu je Simič. Takhle se chystá na Den dětí ona...


Krásný den.
Den dětí je krásný svátek. Tento rok bych nejraději dala dětem sluníčko a krásné počasí, protože deště a zimy máme všichni plné zuby. Tak doufám, že se počasí umoudří a obdaruje ty naše ratolesti sluníčkem. Jako každý rok se chystáme s dětmi na Pohádkový les, který se koná u nás. Je to moc a moc krásná akce spojená s pohádkami, nejroztodivnějšími postavičkami, soutěžemi, písničkami, maskami, dětskou minidiskotékou a opékáním špekáčků. Dětem, i nám dospělým se tato akce moc líbí a každý rok se na ni moc těšíme. Jinak musím přiznat, že na den dětí nějaké honosné a bujaré akce neprovádíme. Snažíme se však být celý den spolu,užít si to,někam společně zajít a něco hezkého společně prožít. Myslím si,že pro děti je mnohem lepší a přínosnější, když si užijí dne společně s rodiči, zažijí něco krásného, než jim nakoupit hromadu hraček a nemít na ně čas.
Tak doufám, že nám naše plány nezhatí počasí,k teré je poslední dobou nevyzpytatelné a poněkud „nešťastné“. Všem dítkám přeji samozřejmě hodně zdravíčka, spoustu lásky a štěstí a ať si ten svůj slavný den pořádně užijí.

Simič

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Napište mi, co chystáte na Den dětí.

  • Vyrazíte někam?
  • Uspořádáte oslavu?
  • Zavoláte si?
  • Něčím své děti překvapíte?

Jsem zvědavý, jak tento svátek vnímáte a kde ho budete trávit. Zda třeba navštívíte některou z hojných akcí, které se nabízí? Anebo Den dětí tolik nehrotíte? Váš příspěvek může vypadat třeba jako takový denní rozvrh. Co uděláte ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer...? Zašlete mi ho na e-mailovou adresu redakce, a to nejpozději 31.5.2013 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků odměním dárkovým balíčkem s bonbony HARIBO, kterým určitě potěšíte každé dítě!

haribo

Reklama