Kdo by neuvítal méně práce a více pohodlí! Rádi byste si ušetřili práci, čas i peníze? Pak je ideální doba obstarat si sušičku prádla. Díky sušičkám od Euronics budete moci vklouznout do příjemně měkkého oblečení a nemusíte jej předtím ani žehlit.  Jistě vám záleží také na tom, aby si tkaniny zachovaly svůj tvar a pružnost. Sušičky umožňují šetrné sušení optimalizované přesně pro váš typ prádla. Stačí zvolit správný program.

Bosch

S moderní sušičkou máte menší spotřebu jistou

Ptáte se, na kolik peněz vás takové sušení vyjde? Nemějte obavy, fenomén nejúspornějších spotřebičů zavládl i u sušiček. Můžete si vybrat z nepřeberného množství sušiček energetické třídy A až A+++ dle údajů uvedených na energetickém štítku každého spotřebiče. Ale to není zdaleka vše! Věděli jste, že sušička prádla vám pomůže také od plísní a alergií, které vznikají nejen při sušení uvnitř? Už nebudete muset sušit prádlo v deštivých dnech doma na sušáku. Vyberte si z kvalitních sušiček prádla, které přinášíme, a zajistěte celé své rodině dokonalé pohodlí.

Sušičky, které mají jemnost i 6. smysl

Bosch

Chcete si pořídit sušičku, se kterou to má smysl? Vyberte si sušičku vybavenou 6. smyslem z naší nabídky. Například inteligentní sušička prádla Whirlpool AZA 799s technologií 6. smysl Aircase si sama nastaví teplotu podle jemnosti prádla. Kvalitní sušičky německé značky Bosch zase nabízí speciální programy určené na vlnu, ručníky i pro sušení péřového oblečení. Vyzkoušejte třeba tiché sušičky prádla Bosch WTW83460BYa WTW85460BY. Obě vynikají velkým LED displejem a vnitřním LED osvětlením bubnu. Skvělou technologii nabízí rovněž sušička prádla AEG Lavatherm T86589IH3C, která díky systému ProTex dokáže bezpečně usušit i ty nejchoulostivější tkaniny. Už se nemusíte bát o porušení vašeho jemného spodního prádla. A co teprve obavy z toho, že se vaše oblečení srazí? Ty také můžete odhodit. Sušička je natolik šetrná, že suší na nižší teplotu, proto žádné sražení nehrozí. S AEG Lavatherm T86589IH3Cnavíc získáte zároveň 10 let záruku na její bezkonkurenční invertorový motor.

Pračko-sušička zabere méně místa

Máte malou koupelnu a vaši domácnost obývají pouze dva lidé, což jste vy a váš partner? Pak je pro vás tím nejlepším řešením pračka se sušičkou v jednom. Nevíte však, kterou si vybrat, abyste dosáhli co nejlepší kvality, funkčnosti a úspory? Pak je rada snadná. Vsaďte na automatickou pračku se sušičkou Indesit XWDE 961480X WSSS EU. Dokáže monitorovat stupeň vlhkosti a zastavit buben, jakmile je prádlo perfektně vysušené. Obáváte se, že to bude dlouho trvat a vy se načekáte, než si svůj oblíbený oděv oblečete? S programem Rychlé praní na nic čekat nemusíte. Za pouhých 45 minut už si prádlo můžete obléct! Jemné praní navíc zachová barvy krásně syté. Vyzkoušejte i sportovní programy, které jsou perfektní třeba pro obuv. A co teprve program speciálně uzpůsobený k odstranění zápachu! Chcete z vašeho oblečení dokonale odstranit cigaretový pach? To se vám podaří jedině díky novým pohybům bubnu pračky se sušičkou Indesit XWDE 961480X WSSS EUa přidaným mácháním na konci praní.

Bosch

Sušička pročistí váš domov od plísní i alergií

Jedním z nečastějších alergenů, které nám všem komplikují život a zatěžují dýchací cesty, jsou plísně a jejich spory. Ty se šíří vzduchem podobně jako prach a usazují v našich dýchacích cestách, kde způsobují alergické reakce vrcholící až v astmatické záchvaty. Sušička prádla vám může od těchto problémů značně ulevit. Zkrátka sušením oblečení v sušičce se vyvarujete vzniku plísní doma a ochráníte prádlo před plísněmi venkovními. Ani pověšením prádla ven v období pylové sezóny si nikterak nepomůžete. Prádlo na sebe snadno nachytá spory venkovních plísní, a ty mohou být pro alergiky daleko větší zátěží. A co sušení prádla uvnitř? Tím si doma zvyšujete vlhkost a zapříčiňujete se o vznik plísní přímo v prostředí, kde jíte, spíte, zkrátka žijete. Nahlédněte do nabídky sušiček a vyberte tu nejvhodnější pro váš domov. 

Více informací na www.euronics.cz.

logo euronics

Reklama