5c6bdea05f5b8obrazek.png

5c6bdeb404725obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Diane Keaton, 73 let

Říká se, že zub času nezastavíme, ale Diane Keaton se čas daří zázračně zpomalovat. Sice jsou na její tváři vidět vrásky, ale na svůj věk, 73 let, vypadá skvěle. Údajně neprodělala žádnou plastickou operaci, ač je nezavrhuje. Je to dáma, která umí stárnout s grácií. Diane Keaton se umí pohybovat také v módě. Často se inspiruje pánským šatníkem. Její outfity patří k jedněm z nejlepší ve světě slavných.
Zajímavost: Kromě toho, že je Diane talentovanou herečkou a za hlavní roli ve filmu Annie Hall získala Oscara, je i nadanou zpěvačkou.

obrazek.png5c6bcbdc4a30bobrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Jane Seymour, 68 let

Když se řekne jméno Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg, nejspíše nebudete vědět o koho jde. Jedná se o rodné jméno Jane Seymour, které se proslavila seriálem z 90. let Doktorka Quinnová. Při pohledu na atraktivní ženu by jen málokdo řekl, že před pár dny (15. února) oslavila 68. narozeniny. Často se spekuluje, kolik plastických operací Jane Seymour podstoupila. Přiznala se pouze ke dvěma zákrokům. Oba podstoupila v roce 2007. Jednalo se o úpravu ňader a korekci očních víček. Škoda, že Jane neprozradila také recept na to, jak vypadat na prahu sedmdesátky tak famózně.
Zajímavost: Pokud se na podíváte detailně, zjistíte, že každé oka má jinou barvu. Jedno je hnědé, druhé zelené. Jane má totiž vrozenou heterochromii oční duhovky.

5c6bd0cb5bbdbobrazek.png

5c6bd0e0a65deobrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Ellen DeGeneres, 61 let

Ellen DeGeneres je nejznámější americkou bavičkou. Od roku 2003 má svou velmi populární televizní show The Ellen DeGeneres Show. V její pořadu můžete vidět samé slavné osobnosti. Pozvání přijala například Madonna, Julia Roberts, Jennifer Lopez, Bill Gates, Heidi Klum a mnoho dalších. Zábavná talk show má miliony fanoušku a několik desítek prestižních ocenění. Řekněte, tipla byste si, že rebelka s neustálým úsměvem na tváři oslavila 26. ledna 61. narozeniny?
Zajímavost: V pořadu The Oprah Winfrey Show se v roce 1997 přiznala, že je lesbička. Dlouho se o její orientaci spekulovalo. Ellen se rázem stala významnou představitelkou homosexuálního hnutí a boje proti AIDS.

5c6bd5089b88eobrazek.pngFoto: Shutterstock.com
5c6bd6275ac7dobrazek.png
Foto: Profimedia.cz

Elizabeth Hurley, 53 let

 Slavná anglická modelka a herečka Elizabeth Hurley se jistě objevila hned v několik mužských snech. Patří totiž k nejvíce sexy ženám planety. Do světa slavných se dostala díky vztahu se šarmantním Hughem Grantem. A svět si Liz ihned oblíbil. Kromě prestižních módních časopisů, byla k vidění i v několika filmech, například Smlouva s ďáblem. 10. června Elizabeth oslaví 54. narozeniny. Ač má už půl století za sebou, jen málokdo by to do ní řekl. Postavu i vizáž by jí mohly závidět dámy o několik let mladší.
Zajímavosti: Elizabeth se angažuje hned v několika charitativních projektech. Pro ty, jež pomoc potřebují, je ochotná udělat cokoliv. Jednou dokonce prodala svůj polibek za 1,7 milionu korun. Snad si vítěz tuto milionovou pusinku užil.

Čtěte také:

Reklama