Jaro ťuká nezbedně na dveře a možná i vaše podlaha by si zasloužila více péče.  Každý den se zrcadlí ve vaší podlaze.  Děti mají rády hry na zahradě, a když vykouknou první paprsky, chtějí si je pořádně užít.  Častou ale nanesou domů společně s prachem a špínou i malé kamínky, které mohou podlahu poškrábat, ani vysoké podpatky jí nesvědčí, natož drápky vašeho čtyřnohého chlupatého mazlíčka.

pattex

Aby zůstala déle krásná, čistá a bez škrábanců je potřeba o ni pečovat a chránit ji. Nyní je možná ten správný čas na repas vaší dřevěné podlahy.  

pattexPattex Čistič a Polish jedním setřením zbaví podlahu špíny a usazených nečistot, a ošetří ji do hloubky. Navíc oživí přirozené barvy a zregeneruje stopy po opotřebení tak, že bude zase zářit téměř jako nová. Díky speciálním složkám prodlužuje Pattex Čistič a Polish životnost podlahy a vytváří ochranu před dalším znečištěním a poškrábáním. Již se nemusíte bát, když na dřevěných parketách zprudka zabrzdí své autíčko malý syn, nebo si dcera bude hrát se psem, ani když přijde několik kamarádek milujících vysoké podpatky. Pattex Čistič a Polish předchází stopám, kterými se váš každodenní život na podlaze podepisuje.  

 Je vhodný pro ošetření dřevěných, laminátových či korkových podlah včetně parket. 

Více na www.pattex.cz

Orientační cena jedno litrového balení se pohybuje okolo 190,- Kč, zakoupíte ve vybraných drogeriích a hobby marketech.

pattex

Reklama