Další příspěvek je trošku jiný než ten předchozí. Čtenářka Dispečerka má muže a dospělé syny. Jak je to u nich s domácími pracemi?

Myslím, že je spousta podobných rodin. Naše děti se taky většinou do žádné práce nehrnou dobrovolně...


Žijeme v rodinném domku na okraji menšího města. Práce kolem domu je u nás víc než dost a tak makáme celá rodina. Po téhle makačce si jdou mí chlapci (manžel a dospělí synové, kteří razí heslo - dokud máma funí - já zůstanu u ní), odpočinout ke svým PC a mi začíná třetí šichta (domácí práce). Sami od sebe se doma do ničeho nehrnou. Je ale pravda, že pokud je o něco požádám, tak to udělají. Většinou napoprvé. Vlastní iniciativa však naprosto chybí. Když nejsem doma, tak si užívají ten svůj smrádek a bordýlek. Naprosto nechápu, že jim to nevadí. Oni jsou naopak velmi spokojení, že mají klid a nikdo (já) je nebuzeruje s děláním pořádku. Já už pomalu rezignovala a do jejich pokoje chodím co nejméně. Nechci se rozčilovat.

S vařením to s mými muži taky není moc slavné. Manžel to zachraňuje tím, že nám v neděli připravuje vaječinu (míchaná vajíčka).

Ta ale je! Jako ostatně všechno, co vám někdo připraví a přinese až pod nos.

Takže asi tak - s těmi mužskými pomocníky v domácích pracech to u nás není nijak slavné, ale zase si říkám - mohlo to být horší.

Zdraví Dispečerka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A co vy, milé ženy-in? Jak jste na tom? Napište mi, budu se těšit.

Téma dnešního dne zní: S čím vám doma pomáhá partner?

Pište, jedna z vás může opět vyhrát. A co? Tentokrát pomocníky do kuchyně a koupelny Max San: odmašťovač do kuchyně a tekutý čistící prostředek s dezinfekčním účinkem. A k tomu ještě antiperspirant Dove pure. Pište dnes do 14.30 hodin. Těším se na vaše příspěvky.

  • Adresa: redakce@zena-in.cz
  • Heslo: POMOC DOMA

pomoc

Reklama