Těšil jsem se dnes na fotky exotických jídel a recepty mně neznámé z krajin, které jsem nenavštívil. Místo toho i Věrulinka poslala pochoutky české

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.
Já a exotická jídla?
 Ne, jsem milovnice českých jídel, včetně sladkovodních ryb, v jakémkoliv podání.Láká mě ochutnat velrybu, ale vždy když na ní narazím v obchodě, raději vrátím, čímž namíchnu manžela.On miluje mořský potvory, ale úpravu si musí udělat sám, nezvládnu to.
Nejoblíbenější jídlo příkladně-pečený králík s kouskem bůčku, aby králík byl šťavnatý, se špenátem a br.knedlíkem -foto1, to je ňaminka.

1

Další, foto-2, plněná sekaná s br.kaší, miluji.

7


Vepřové výpečky, HK a zelí -foto-3, co je lepší?

8
Nebo pečená kachnička, br.knedlík a zelíčko z cukiny-foto-4,

9

 

prostě jsem gurmánka, ale přes českou klasiku.Mohla bych dále pokračovat i sladkými jídly, lívance, bavorské vdolečky,zemlbába, ale nepohrdnu čočkou s uzeným, včetně hrachovou kaší.Ale jídla s fazolkami, ne nejím, odmítám na rozdíl od mého muže.
Když už jsem u sladkého jídla, tak foto-5-jablkový závin k odpolední kávě, není k zahození, vždy mi udělá úsměv na rtech.

10

Zdraví Věrulinka
text nebyl redakčně upraven

Děkuji Věrulinko za váš příspěvek.

Dnes jsme měli téma: Já a exotická jídla!

Čekal jsem a těšil se na mailu. Ale příspěvků je v e-mailu více než dost, takže pokud máte nutkání poslat svůj příspěvek, zamyslete se, zda tady již to, co chcete našim čtenářkám dnes říct, nebo ukázat, již nezaznělo…

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za dnešní příspěvek odměním. Již mám jasno, ale dozvíte se to po 16. hodině…