naked

Pojďte, nebudeme se tvářit, že tohle je model jen mužské části populace. Že totiž oči, aby do nich pohlédli, hledají vždy tam, kde nám končí přívěšek na krk.

I my máme přece svá místečka, kam se stáčí náš zrak…

Co na mužích rády vidíte v pěkných tvarech? Je to tvar ruky? Nebo nos?

Dobře, začnu.

Kdybych se tady teď nechala „číst“, že pasu jen a pouze po nedozírných hloubkách ducha a jiskře v oku, byla bych pokrytec, a to se mi prosím protiví.

Samozřejmě, že finální rozhodnutí je o tom intelektu, komunikačním kanálu, pohledu, který musí cosi říkat, a souznění duší, ale jestli k takovému hlubšímu zkoumání vůbec dojde, často ovlivní něco úplně jiného.

Přízemního? Možná, ale pomozte si, když to nejde…

kZadek
Líbí se mi pohled na pěkné mužské pozadí, hezky pevné a ne příliš veliké. Žádný pytel na zmije nebo krovky, ale pěkný malý zadeček hezky dobře sedící v kalhotách, které padnou.

Předek
No jistě, že i předek. Nebo mi snad chce někdo namluvit, že v monetě, kdy si muž například sedá a povytahuje nohavice u kolen, při čemž se zmuchlají ty partie, no jo, tyhle partie, že se žádná jiná nekoukne? Ále koukne! Nemusí to hned nic znamenat, ale…

Ruce
Tvar a povrch a celkový vzhled mužské dlaně je hodně důležitý, alespoň pro mě. Tady přestává legrace, protože člověk si tak nějak představí, že tímhle by se mě také mohl dotýkat, a to tedy není jedno.

Jestli mám dojem, že má místo dlaně nástroj k likvidaci celých civilizací, pak může mít zadek i předek jako Bůh sám, a není to nic platné.

Někdy si myslím, že je ruka pro mě intimnější než ten poklopec. Ale možná to máte jinak.

Oči
To je poslední vizuální vjem, než nastoupí to duchovno a intelekt.

Pohled, kterým se muž dívá, nesmí člověka svlékat, neb ho to činí nervózním, tedy mě rozhodně (asc. v Panně zřejmě), ale také by neměl připomínat umírající labuť.

Oči jsou opravdu oknem do duše.

Je tady všechno možné a lze vypozorovat i to, jestli je člověk sedící naproti hrubý, nebo není, jaký má postoj k životu a ještě víc.

Jestliže tyhle věci jaksi souzní s estetickým dojmem a uměleckou představou, může se klidně přistoupit ke zkoumání těch skrytých kvalit.

Možná jsem to ale jenom já, kdo to tak má. To už je otázka pro vás a také téma na celý dnešní den.

KAM SE TOČÍ VAŠE OČI?

Kam se mužům díváte? Které partie si překontrolujete? Podle čeho posuzujete na první pohled? Co potěší vaše oko?

Pravda, předek, zadek, ruka, oko, všechno v tvarech přímo božských, a pak to naproti promluví a jdou všechny dokonalé tvary mnohdy rázem k šípku!

To je prostě riziko.

Na vaše milé e-maily s názory, vyprávěním a vlastními zkušenostmi se dnes těším na redakce@zena-in.cz.

Přeji krásný den!

Reklama