Po příhodě, kterou vám budu vyprávět, se něco mezi mnou a mým přítelem Danielem změnilo. Máme teď společné tajemství, které bychom nikdy neřekli nikomu z našich přátel a známých. Tady ho pod rouškou anonymity vyprávět můžu.

 

Představte si sobotní večer. Daniel má narozeniny. Slavíme je v luxusní restauraci, luxusní večeří. Hraje příjemná hudba, na stole a všude kolem nás hoří svíčky. Povídáme si o lidech kolem. Hádáme jejich povolání, rodinné zázemí, dohadujeme se, co je sem přivedlo ve stejnou dobu jako nás. S vypitým alkoholem už je nám jejich osud ukradený, přemýšlíme, jak to dělají v posteli. Jak tak přemýšlíme, šmátráme pod stolem jeden po druhém. Už nás příběhy ostatních nezajímají. Vyprávíme si svá tajná sexuální přání. Dan má jedno zvláštní, ale dělám, že jsem přeslechla.

 

Zaplatíme a chvátáme domů, za dobrodružstvím.

 

  v taxíku mi stáhnul kalhotky a sahal tam, kam si lidé v taxíku obvykle nesahají. „Kdyby to viděla moje superkonzervativní kamarádka Ivanka!“ smála jsem se v duchu a jen tak ze slušnosti mu odtahovala neposednou ruku.

 

Doma si napouštíme vanu plnou pěny, místo světla rozsvěcíme svíčky a vášnivě se milujeme. Jako by to bylo poprvé! Navzájem se líbáme úplně všude, jako bychom chtěli pusou prozkoumat všechny rozdíly v našich anatomiích. Jsem úplně rozpálená. Mám hroznou chuť udělat něco hodně odvázaného, křičet vzrušením nebo mluvit hodně sprostě.

 

Dan mě k sobě otáčí zády a kolenem mi roztahuje nohy od sebe. „Ano, ano, zezadu to úplně miluju!“ říkám si v duchu a těším se, jak ho zase ucítím hluboko, hluboko tam, kde to mám nejradši. Nejdřív se nic neděje. Říkám si, že je to divné, a čekám, co bude dál. Najednou cítím, jak mi něco studeného káplo na zadeček. A znova a znova. Dětský olej. Úplně jsem ztuhla. „On na ten svůj nápad z restaurace nezapomněl! Snad to nechce udělat.....??!“ Hladí mě tam rukou. Krásně a příjemně. Díky olejíčku to všude nádherně klouže. Jsem příšerně vzrušená.

 

Na chvíli přestává a najednou tam, přesně na místě, kde se nejvíc stydím, cítím tlak. Dan se ke mně sklání a úplně tiše mi šeptá do ouška: “Uvolni se, úplně se uvolni.“ Nejde to, bojím se. Mám strach z neznámého. Z toho, že to bude bolet. Z pocitu, že budu mít něco uvnitř sebe, tam, kde ještě nikdy nic nebylo, že nad tím nedokážu mít kontrolu. Dan mi ale nevidí do hlavy, takže neví, že to nejde a přitlačí. Hrozně to zabolí, vykřiknu a prudce se od něj odtrhnu.

 

Bere mě do náruče, tiskne a líbá a říká, že to chce ještě jednou zkusit, že slibuje, že to nebude bolet, když budu poslouchat, co říká, že bude tak něžný a jemný, jak jen on umí být. Na jedné straně mám strach a na druhé chci vědět, jaké to asi je. Chci to definitivně odmítnout až potom, co to vyzkouším, abych si byla jistá, že se mi to opravdu nelíbí.

 

Bere mě za ruku a vede pryč z koupelny, do postele. Shazuje všechny peřiny i polštáře, až na jeden malý. Pokládá mě na postel a polštářek zasouvá pode mě. Ležím na bříšku a zadeček mám malinko vystrčený. Něžně mě na něm hladí, jak kdyby hmatem zkoumal, jak vypadá. Zajíždí i mezi půlky, pořád to tam klouže díky dětskému oleji. Ve směsici strachu a zvědavosti čekám, co bude dál. Lehá si na mě a cítím teď už známý, ale o poznání jemnější tlak. Jen tak prostě vím, že tam něco je. Sklání se ke mně a šeptá:“Nesmíš se bát, nebolí to, když se nebojíš, když se úplně, úplně uvolníš, když se tomu poddáš...“

Zatímco mluví, tlak sílí. Už se nebojím. Zavírám oči a úplně se uvolňuji. Kritický bod. Stahuji obličej v očekávání bolesti, ale nebolí to! Je tam! Nemůžu tomu uvěřit. Úplně zatajuji dech, jak se bojím nepříjemných pocitů, ale nepřicházejí. Není jen tak na kraji, je tam úplně celý. Tedy tohle jsem ještě nikdy, nikdy nezažila. Myslím na to, že je to hrozně perverzní, že je to něco, co se fakt nedělá, co se nesmí. Jak tak nad tím přemýšlím, vzrušuje mě to čím dál víc. V návalu vášně se zvednu a přendávám si polštářek mezi nohy. Stačí se na něj párkrát přitlačit a zažívám neskutečný orgasmus.

 

Stydím se to přiznat, ale hrozně se mi to líbilo. Asi TAM mám nějaké erotogenní zóny. Chtěla bych vědět, jestli je hodně takových žen, kterým se líbí anální sex. Jestli se to také zdráhají přiznat jako já. Mají také takový pocit studu, že dělají něco zakázaného, co slušné holky nedělají, a přitom se jim to tak líbí, že bez toho nechtějí být?