Jestliže ráda chodíte do kina, ale na vstupenky vám moc peněz nezbývá, anebo prostě chcete zažít něco netradičního, vydejte se na promítání Kinobusu. Formou letního kina projíždí naší metropolí...

Letní kino - místo prvních romantických polibků. Ale nejen to, samozřejmě také spousty kulturních zážitků. Kdo má rád filmy na plátně, jistě ocení pražský Kinobus.

O co jde?

Pomozte dětem Dopravní podnik hlavního města Prahy se rozhodl podpořit charitativní akci Pomozte dětem a uspořádal již tradiční putování Kinobusu. Letos toto kino na kolečkách vyrazilo na své turné 13. června 201. Svou pouť zakončí až 4. září 2011 na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Jaké filmy můžete vidět?

„Již tradičně promítneme diváky prověřené české filmy, jakými jsou: Dáma na kolejích, František je děvkař,Habermannův mlýn, Hlídač č. 47, Jak se krotí krokodýli, Je třeba zabít Sekala, Kajínek, Největší z Čechů,Nickyho rodina, Obsluhoval jsem anglického krále, Odcházení, Pouta, Román pro muže, Tajnosti čiTmavomodrý svět,“ píše se na stránkách Dopravního podniku. Konkrétní program a místa promítání najdete na odkazech níže...

Užitečné odkazy

A pozor, vstup je zdarma! Ona podpora projektu Pomozte dětem probíhá formou kasičky, do které můžete (leč nemusíte) při promítání vhodit libovolný obnos.

Kam dál?

Čtenářské příběhy...

Reklama