Milé čtenářky, můžete se těšit na spoustu tipů, rad, skvělých receptů a soutěží, které pro vás připravuje žena-in ve spolupráci s portálem www.nadoma.cz .

Protože obsah těchto stránek je směrován hlavně na ženy, připravili jsme pro vás v této úzké spolupráci spoustu soutěží, receptů, článků, rad a tipů, na které se do konce roku můžete těšit!

Na Internetových stránkách www.nadoma.cz  najdete spoustu zajímavých věcí!

Jaká probíhá soutěž, s jakým odborníkem se můžete poradit při on – line rozhovorech, které zde probíhají každé dva týdny, nebo tip na to, co zrovna dnes uvařit k večeři. O tom, co se zrovna na www.nadoma.cz chystá,  se také dozvíte na www.zena-in.cz.

Naším horkým tipem jsou právě recepty, které najdete na www.nadoma.cz  Pokud chcete uvařit svým blízkým něco opravdu originálního a dobrého, můžete se nechat inspirovat   z nabídky více jak 11 000 receptů   A to je opravdu velká nabídka! Už jste nějaký recept vyzkoušely? Pokud ne, určitě tuto sekci www.nadoma.cz navštivte! Recepty najdete na http://www.nadoma.cz/html/receptar/receptar.php

Jste spokojená s tím, co jí vaše dítě? Máte pocit, že se stravuje nezdravě? Pokud se zajímáte o zdravý jídelníček dětí, pak právě vás budou zajímat články, které o zdravém růstu dětí a složení jejich jídelníčku budou na Na Doma v říjnu vycházet.  Pokud se stanete (nebo už jste) zaregistrovanou čtenářkou na Na Doma, můžete si i k tomuto tématu vyplnit i zajímavý dotazníček.

Pokud jste milovnicí čaje, pak si jistě inspiraci najdete na Na Doma také. Pohodové chvíle v blížícím se sychravém počasí - s hrnkem čaje plného vůně si jistě ráda vychutná nejedna z nás. O čaji se ale můžete z chystaných článků dozvědět i mnoho zajímavého, co možná ještě nevíte – například něco o jeho historii a původu.

Polévka to je grunt, říkaly naše babičky! Tak toto téma bude navíc na portále Na Doma přibližně v půlce října podpořeno zajímavou interaktivní akcí! Můžete se těšit na on-line rozhovor s odborníkem na slovo vzatým – s kuchařem, který vám jistě poradí různé fígle pro přípravu polévek a také zajímavé recepty!

Na co se můžete teď těšit?

Na ještě horkou podzimní zásilku  Na Doma, která kromě časopisu plného dobrých receptů, vyhlášení soutěže  o kuchařku Dobroty Na Doma či rozhovorů se zajímavými lidmi, obsahuje i slevové kupóny na nákup. Stačí se na www.nadoma.cz  zaregistrovat do 30. 10. 2006 a zásilka dorazí i do Vaší schránky.

Reklama