bomton

Kadeřnická a kosmetická studia Bomton v Praze nabízejí svým pánským zákazníkům širokou nabídku služeb: kompletní kadeřnické služby včetně speciálního barvení vlasů pro muže, aplikace  vlasových péčí v podobě ampulek k ošetření vlasů i vlasové pokožky včetně příjemných vlasových masáží. Čím dále oblíbenější je speciální profesionální barva pro muže, která během 10 minut dokáže zakrýt nežádoucí šediny. Rychlá služba barvení navíc probíhá u mycího boxu, podobně jako mytí vlasů.

Také mužská pleť zaslouží dostatečnou pozornost a správné kosmetické ošetření. Jelikož má tato pleť tendenci k většímu maštění, je třeba pravidelně ji čistit a používat přípravky pro vyrovnání mazu. V Bomton studiích pracujeme výhradně s luxusní kosmetikou La Prairie, která je ideální pro zralejší pleť, více stresovanou, a tedy přirozeně více unavenou, a která tedy nárokuje důkladnou výživu a regeneraci. Mladší věková skupina mužů s problematickou pletí může využít ošetření s kosmetikou Juvena. Kosmetické ošetření zahrnuje masáž rukou, uvolňující masáž šíje a samotné kosmetické ošetření včetně čištění, oblíbená je i mikromasáž očního okolí. Výsledkem kosmetického ošetření je nejen projasněná a regenerovaná pleť, ale zároveň i uvolnění a relaxace, kterou si v dnešní uspěchané době zaslouží každý muž, jemuž záleží na perfektním zevnějšku.

V Bomton Centru krásy spa&wellness je všem vyznavačům fyzické kondice k dispozici i kardiozóna a posilovna. Stále více oblíbené jsou i relaxační procedury jako masáže. V Bomton Centru krásy je k dispozici i „pánský koutek“, kde si milovníci tabáku mohou vybrat podle svého gusta doutníky a tabákové příslušenství z pestré nabídky exkluzivní značky Davidoff.