Na spolupráci se velmi těším. Od prvního okamžiku jsem si zamilovala módní kousky návrhářky Jenny Jeshko, které spojují extravaganci, prvky baroka, punku i smysl pro humor. A jsou přitom tak ženské. Navíc zbožňuji výšivky, které designérka hojně využívá. Musím se přiznat, že i já sama doma někdy vyšívám,“ prozradila sympatická herečka. Stejně jako mnoho dalších žen miluje módu a ráda se neotřele obléká. Concept store F.designers ji zaujal svými originálními kolekcemi a s chutí přijala nabídku stát se pro letošní sezónu jeho tváří.

S oblékáním netradičních modelů nemá Lívie, která se může pyšnit postavou modelky, žádný problém. „Nikdy jsem nemusela držet přísné diety. Nemám sedavé zaměstnání, hodně cestuji, létám, chodím na castingy, a navíc chodím na jógu a ráda běhám. Tělo mi zatím dobře spaluje. Nejsem typ člověka, který tloustne a hubne. Myslím si, že člověk by měl sportovat bez ohledu na to, zda je hubený nebo tlustý, ale pro svůj dobrý pocit,“ sdělila Lívia, která nejraději běhá v Bratislavě na nábřeží nebo v Praze v areálu HAMR v Záběhlicích, kde má také byt.

Lívia se narodila v Prešově. Ve čtyřech letech již začala chodit na balet a když jí bylo čtrnáct let, odstěhovala se do Bratislavy, aby studovala herectví. To završila absolvováním Vysoké školy múzických umění v oboru drama. Od roku 2006 je členkou souboru Slovenského národního divadla a hrála v mnoha českých, slovenských i zahraničních filmech a seriálech. Přestože v Čechách neplní titulní stránky bulvárních časopisů a nejeví se jako filmová hvězda, v zahraničí si již vybudovala renomé vynikající herečky. Mluví plynně česky, anglicky, francouzsky a rusky.


F.designers: Store & Atelier sdružuje české a slovenské návrháře a je protipólem obřích řetězců s módou.
Za rozumnou cenu tu získáte kvalitní a unikátní kousky, které ozdobí každý šatník. V Concept Storu, který je vlajkovou lodí úspěšné slovenské módní návrhářky Jenny Jeshko, si můžete zároveň prohlédnout i limitované edice a modely dalších českých a slovenských designérů, jako je například Pavel Berky, Dominika Býmová, Denisa Dovalová, Míra Bárta, Michael Andreas. Vyzkoušet můžete také extravagantní kousky od Martina Havla, ručně šité kabelky KIDE, mladistvou party módu HAAZ, klobouky Remon, luxusní společenskou módu Aranka, nádherné večerní róby od Jany Jurčenko nebo třeba ručně vyráběné stříbrné šperky od Michaely Schmuck.

 

Reklama