A to všechno za tři stovky! Nejedná se však o novou léčebnou metodu, ale o neukočírovatelný chtíč rozvášněného psychotronika, kterého pacientka vyhledala kvůli běžné bolesti zad. A ještě mu před útěkem z ordinace stihla za udělenou terapii zaplatit...

ZnásilněníZe znásilnění své klientky důvodně podezřívají ostravští policisté psychotronika z Ostravska. Zločin se měl odehrát v minulých dnech během léčebné terapie. Muž ale vinu popírá.

Dvaadvacetiletá žena trpěla bolestmi zad, proto zašla za známým léčitelem na masáž. Zpočátku vše probíhalo normálně. Na jeho pokyn se svlékla do spodního prádla a položila se na lehátko. Po chvíli se však na ni muž vrhl.

„V průběhu masáže jí měl strhnout kalhotky a líbat na genitálie. Když se dívka pokoušela vymanit, měl ji přilehnout svým tělem,“ uvedla mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková. Dívka se podle své výpovědi snažila sexuálně motivovanému útoku bránit, muž ji však znovu přilehl, a tentokrát ve svém počínání pokračoval až ke „zdárnému“ konci.

Znásilnění„Oběti se nakonec po pár sekundách podařit vysmeknout, obléci se a po zaplacení terapie utéci z místnosti,“ dodala Holčáková. Vše se obešlo bez zranění.

Žena původně vyhledala léčitele kvůli bolesti zad. Osudného dne u něj byla na návštěvě už podruhé. Kriminalistům řekla, že už dřív během masáže vedl až intimní monology, které jí byly velmi nepříjemné, přesto přišla znovu.

Muž, který vystupuje jako léčitel, masér a psychotronik, svou praxi provozuje už několik let. Dokonce o sobě tvrdí, že dokáže posílat energii prostřednictvím SMS zpráv.

ZnásilněníZa provedené masáže či terapie klientům účtoval několik set korun. Dívka mu zaplatila tři sta korun. Léčitele si vybrala na základě doporučení. O tom, co jí měl provést, řekla policistům až druhý den poté, co se vzpamatovala ze šoku.

„V uvedeném případě může zvýšit nebezpečnost činu také skutečnost, že pachatel mohl využít důvěry poškozené, která očekávala zřejmě pomoc od léčitele a přistupovala k situaci, jako by ji léčil lékař. Obviněný tak měl zneužít situace v nečekané jednání,“ konstatovala Holčáková.

Policie léčitele obvinila z trestného činu znásilnění. Hrozí mu dva až osm let vězení. Muž ale popřel, že by své klientce jakkoliv ublížil.

Výzva pro stejně postižené:

„Pokud se do obdobné situace dostaly i další oběti léčitele a s oznámením činu ze strachu, studu či jiného důvodu, váhají, žádáme je, aby kontaktovaly Policii České republiky na lince 158, nebo přímo komisařku prověřující tento specifický případ na telefonní číslo 974 726 618,“ řekla Holčáková, podle které policisté případům znásilnění věnují mimořádnou pozornost.

 „Znásilnění je krutá osobní zkušenost, na kterou není možné většinou zcela zapomenout. Následky sexuálního násilí se mohou projevit i s velkým časovým odstupem. Sexuální násilí může oběť poškodit fyzicky i psychicky,“ uzavřela Holčáková.

Reklama