Nebaví vás chodit v tomhle pošmourném zimním počasí cvičit? Nemůžete se po Vánocích donutit k pohybové aktivitě? Ráda byste se jela někam ohřát, ale bojíte se, že se tam budete nudit? Cvičitelka Jana Hálová vám nabízí možnost, jak si zacvičit, zrekreovat se a ještě ke všemu se podívat do exotického Thajska!

janaJana Hálová je profi cvičitelka s praxí od roku 1994. Kromě vedení lekcí také organizuje pobytové relaxační akce se cvičením u nás i v zahraničí. Specializací Jany je P-class, Body Styling, Slide a osobní trenérství.

Rádi bychom vám nabídli možnost pobytového zájezdu do Thajska, který se uskuteční v březnu letošního roku a na kterém si můžete spolu s Janou protáhnout své tělo, načerpat novou energii a zároveň objevit exotickou zemi...

EXOTIKA - THAJSKO - ostrov SAMUI

14. 3.-26. 3. 2013

Místo
SAMUI PALM BEACH RESORT ****
http://www.samuipalmbeach.com

Poloha
Komplex vil a bungalovů v thajském stylu s krásnou tropickou zahradou se nachází v klidném prostředí na severním pobřeží ostrova Samui. Vzdálenost od centra Chawengu cca 5 km. V okolí se nacházejí obchody a restaurace. Transfer z letiště cca 15 minut.

Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, konferenční místnost, 3 restaurace (thajská, čínská, s mezinárodní kuchyní), bar, bazén, bar u pláže, masáže. Možnost připojení k internetu.

Pláž
Hotel se nachází přímo u nádherné písečné pláže.

Ubytování
Pokoje mají klimatizaci, sprchu/WC, telefon, TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, balkon nebo terasu.

Sportovní nabídka
Fitness, stolní tenis, biliár.

Platební karty
EC/MC, VISA, AMEX, Diners Club

Cena:
43.000,- Kč - zahrnuje: letenku, transfer, česky mluvícího delegáta, letištní taxy, palivové příplatky, snídaně formou bufetu, ubytování, Pojištění Exotika (proti úpadku, proti stornu, léčebné výlohy) a cvičení 2x denně (body form, problémové zóny, pilates, balantes, aqua-ae). Nezapomeňte podložky na cvičení a balónky!

Další nabídka pobytových zájezdů nebo pobytů se cvičením v ČR ZDE (klikni).

Informace a přihlášky

Jana Hálová
tel.: 602 201 005
adresa : Zápotoční 1009/2
Praha 10, 102 00
e-mail: info@janahalova.cz

Více na www.janahalova.cz

Reklama