Skvělé účinky divoké třešně pro její blahodárné účinky na zdraví známé jako  „superovoce“  můžete zažít na vlastní kůži. Společnost Body Shop vám nyní  představuje novinku Wild Cherry Bath & Řadu pro tělo. Ta obsahuje hydratační olej z divoké třešně, vymačkaný z pecek třešní, které jsou ručně sklízeny na malých rodinných farmách v historických kopcích Verony v Itálii. Nová kolekce bohatě hydratujících produktů bez konzervantů se proto vyznačuje osvěžující a vzrušující šťavnatou vůní.   

Společnost Body Shop získává lehký zvláčňující olej z jader, která jinak zbývají při výrobě marmelád a džemů, takže si můžete užívat jeho jedinečnou hydratační schopnost, která by jinak mohla přijít vniveč. Řada se pyšní excelentními hydratačními schopnostmi a charakterizuje ji množství ingrediencí, které se získávají prostřednictví jedinečného obchodního programu Trh společenství, který podporuje znevýhodněné komunity po celém světě. Program zlepšuje finanční jistotu a zdravotní péči farmářů, výrobců a jejich rodin ve více než 20 zemích.   

 

Řada zahrnuje Wild Cherry Body Butter (tělové máslo s divokou  třešní), Wild Cherry Shower Gel (sprchový gel s divokou třešní),  Wild Cherry Body Scrub (přípravek k odstranění odumřelých buněk pokožky s divokou třešní), Wild Cherry Body Puree, Wild Cherry Soap (mýdlo s divokou třešní) a Wild Cherry Lup Butter. Zatímco se společnost Body Shop snaží používat obaly v co nejmenší míře, klíčové produkty této řady jsou baleny do 100% PCR lahví (post-consumer recyclate,  vyrobené z recyklovaného materiálu nejvyšší kvality).   

 

Wild Cherry Body Butter (tělové máslo s divokou třešní) je intenzivní, krémový hydratační přípravek, který dodá vůni celému tělu, zvláčňuje, pečuje  o pokožku a dodává jí fantastickou vůni třešní. Toto tělové máslo se snadno vstřebává, poskytuje dlouhotrvající hydrataci a obsahuje olej z divoké třešně, sojový olej z Brazílie z Trhu společenství, který je skvělý v péči o pleť, a také olivový olej z Itálie. Nechte se hýčkat pěnou z čisticího gelu s úžasnou divokou třešní, Wild Cherry Shower Gel, který neobsahuje mýdlo, nevysušuje pokožku a zanechává ji čistou, svěží, hebkou a jemně voňavou. Kromě dalších ingrediencí obsahuje tento přípravek také zvláčňující olej z divoké třešně a med z Trhu společenství z ekologického zdroje v Zambii. Používejte s Body Shop Bath Lily, abyste získali mnohem více pěny a dosáhli příjemného uvolnění.   

 

Wild Cherry Body Scrub je perfektní na odstraňování odumřelých buněk pokožky, protože obsahuje částečky, které tyto odumřelé buňky přirozeně  odstraňují. Patří mezi ně i zrníčka kiwi a rozdrcené skořápky ořechů, které jsou doplněny zvláčňujícím olejem z divoké třešně a olejem z brazilského ořechu z Trhu společenství. Mytí bude opravdu příjemným zážitkem.   

 

Wild Cherry Body Puree je lehký tělový hydratační přípravek na bázi gelu, který se lehce vstřebává a není mastný. Pečuje o pokožku, hydratuje ji a zanechává pocit hedvábné vláčnosti. Má jemnou vůni a obsahuje zvláčňující olej z divoké třešně a sezamový olej z Trhu společenství, stejně jako organický palmojádrový olej z Trhu společenství. Ten je výtečný ke zjemnění pokožky, pomáhá předcházet nedostatečné hydrataci a vysušení a obnovuje pružnost pokožky.     

 

Intenzivně zvláčňující Wild Cherry Lip Butter zanechá vaše rty perfektní. Se zvláčňujícím olejem z divoké třešně, zjemňujícím a vyhlazujícím bambuckým máslem z Trhu společenství a pečujícím organickým včelím voskem z Trhu společenství se toto krémové máslo rozplyne na rtech a zaručí, že budou dobře  hydratované a nebudou vysušené.  Čisticí mýdlo Wild Cherry Soap s báječnou ovocnou vůní zanechává pokožku svěží a lehce voňavou. S olejem z divoké třešně, ekologickým palmovým olejem z Kolumbie a olejem z organicky pěstované sóji z Brazílie z Trhu společenství bude vaše pokožka perfektně hydratovaná a čištění pleti se promění v příjemný zážitek. Použijte novou řadu Wild Cherry Bath společně s tělovou řadou  v určeném režimu  čištění, odstraňování odumřelých buněk pokožky a hydratace  využijete tak maximum výhod kombinované péče o pokožku a umocníte přetrvávající sílu příjemné, lehké, svěží třešňové vůně.    

 

Body Shop, to je „Přírodní cesta ke kráse“. 

 

Produkty společnosti Body Shop si můžete koupit ve velkých nákupních centrech, např. Palladium či Centrum Chodov