61ee87be2a642blobid0.jpg

Letošní předsevzetí lze vzít trochu netradičně a pozměnit své návyky ve prospěch přírody. K tomu pomůže například kompostér, skládací nákupní taška nebo termokošík. „V Albertu se dlouhodobě zaměřujeme na ochranu přírody a s tím spojenou udržitelnost, například od roku 2018 jsme snížili uhlíkovou stopu o 20 % či jsme loni více než zdvojnásobili dary potravinovým bankám. K ohleduplnosti k přírodě se snažíme motivovat i naše zákazníky. Jedním z kroků je i tato kampaň, pomocí které jim chceme pomoci žít více udržitelně a ukázat, že i maličkosti se počítají,“ vysvětluje Jaroslav Anelt z oddělení marketingu obchodů Albert.

Vybavení pro udržitelnější domácnost

Snížit produkci odpadu v domácnosti zákazníkům pomůže například filtrační konvice značky Brita či sáčky na potraviny. Třídění zase zjednoduší tašky na odpad. Pro odnos obědů či svačin do školy se pak skvěle hodí dózy a k dodržování pitného režimu zase lahve či termosky značky LocknLock. Všechno v několika variantách. „Pro zákazníky, kteří chtějí udělat pro přírodu ještě něco víc, jsme připravili na vybraných prodejnách i domácí kompostéry,“ dodává Jaroslav. V kampani mohou zákazníci celkem vybírat ze 17 různých produktů, které lze získat se slevou až 64 %.

61ee87be44eb5blobid1.jpg

Body navíc

Tak, jako při každé sběratelské kampani, získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Bod navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci tradičně celkem deset bodů. Místo původních dvou dává teď Albert nově jako dárek body tři v případě klasické papírové kartičky. Při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci místo tří bodů dokonce čtyři.

al1.jpg

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 19.ledna do 15. března 2022, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/udrzitelnost.
61ee710ca103fobrazek.jpg