5c2cbc9ad1e4aobrazek.pngJakým způsobem se na operaci víček přihlásit?

Napište nám, proč si operaci přejete a pošlete nám vaši fotografii na emailovou adresu redakce@zena-in.cz do konce ledna. V emailu je možné také položit otázku ke kosmetické nedokonalosti či jinému zdravotnímu problému, jež vás trápí.

Operaci očních víček bude mít na starosti zkušený MUDr. 5c35ff5eaded7obrazek.pngLibor Kment z kliniky ESThÉ.

Plastická operace očních víček není jen estetický zákrok, ale i léčebný. Vady očních víček mohou způsobovat únavu a bolesti očí nebo hlavy, slzení či zhoršování vidění. Operace očních víček mohou někdy všechny tyto problémy odstranit.

Co vás čeká? Nejprve se vybraná čtenářka setká na první konzultaci s lékařem, kde se rozhodne rozsah i způsob operace a také to, zda je zákrok ze zdravotního hlediska vůbec možný. Nemusíte se ničeho bát, vše vám bude vysvětleno a popsáno. Teprve poté se může přistoupit k samotné operaci očních víček, jež se většinou provádí pouze v místním znecitlivění. Hlavní otoky a modřiny zmizí asi do týdne, po jednom týdnu po operaci je již možné líčení, do společnosti se doporučuje jít nejdříve za 5-7 dní a s tmavými brýlemi. Stehy se vyjímají 4.-5. den po operaci.

Počítejte s tím, že o tomto vašem zákroku napíšeme, vyzpovídáme vás a i vyfotíme. Chcete jít do toho? Napište nám.

5c2cbbd1bf10bobrazek.png

Reklama