Obtěžují vás brýle a nevíte co s tím? Máme pro vás jednoduchou radu – pořiďte si kontaktní čočky.
Jak jistě víte, jedná se o český vynález, který umožnil lidem na celém světě zbavit se brýlí a vidět i bez nich. Je mnoho společností, které kontaktní čočky vyrábějí, ale nejvíce lidí se spoléhá na značku ACUVUE®.

Pro nové uživatele kontaktních čoček značky ACUVUE® je připravena skvělá letní nabídka.
Pokud si do konce srpna tohoto roku koupíte nejméně dvě balení kontaktních čoček značky ACUVUE®, získáte poukázku na slevu ve výši 250 korun. A nejen to! Když vám kontaktní čočky značky ACUVUE® nebudou vyhovovat, můžete uplatnit záruku spokojenosti a dostanete své peníze nazpět.

Sleva na kontaktní čočky

Chcete-li využít této nabídky, můžete uplatnit slevu na kontaktní čočky ve výši 250 korun do čtyř měsíců od tohoto nákupu. Podmínkou je, že půjdete do stejného střediska. Každý může uplatnit pouze jednu poukázku na slevu.

Záruka spokojenosti

S kontaktními čočkami značky ACUVUE® máte nejen pocit, že jste pro své oči udělali to nejlepší, ale i záruku spokojenosti. Pokud nebudete s kontaktními čočkami značky ACUVUE® spokojeni a uplatníte záruku spokojenosti do 30. září 2003, dostanete zpět své peníze.

Kontaktní čočky značky ACUVUE® jsou určeny k dvoutýdennímu nošení denním způsobem.
S čočkami značky ACUVUE® můžete i spát, doba nošení se ovšem zkracuje na jeden týden. Nesmíte však zapomenout, že tento způsob nošení musí doporučit váš kontaktolog na základě očního vyšetření a snášenlivosti čoček.

Nejen v létě oceníte i to, že tyto kontaktní čočky značky ACUVUE®  obsahují UV filtr.

Neváhejte a staňte se novým uživatelem těchto čoček.

Více o skvělé letní nabídce a kontaktních čočkách najdete na http://www.acuvue.cz/  

 nebo na infolince 235 004 100