Značka NESCAFÉ uvádí na trh novou recepturu kávy NESCAFÉ Classic. Nastartujte každé ráno s šálkem této vynikající kávy, která vás pozitivně naladí a povzbudí do nového dne! Vychutnejte si po probuzení šálek NESCAFÉ Classic a prožijte svůj den naplno. Na výběr máte hned dvě varianty:  NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic crema.

NESCAFÉ Classic – ikonická káva pro každé ráno

NescaféNovou recepturu kávy NESCAFÉ Classic charakterizuje nezaměnitelně silná a nekompromisně plná kávová chuť s příjemným aroma. Tato rozpustná káva je vyrobena ze 100% přírodních kávových zrn odrůd Arabica a Robusta a vyznačuje se intenzivní vůní.

Chcete prožít každý den naplno, ale je pro vás těžké se po probuzení nastartovat? Dodejte si pozitivní sílu jedním douškem a užívejte si ranní nakopnutí s NESCAFÉ Classic!

NESCAFÉ Classic crema – krémový zážitek v červeném hrnečku

NescaféMilovníci delikátní kávy si oblíbí jemnější, ale stále silnou variantu – NESCAFÉ Classic crema. Tato smetanově jemná a výrazná káva má hořký dozvuk a především krémovou pěnu na hladině, baristy nazývanou crema. Tajemstvím dokonalé pěny jsou vzduchové bublinky uzamčené již během výroby uvnitř jemného kávového prášku. Po zalití horkou vodou vystupují bublinky na hladinu a vykouzlí jemnou krémovou pěnu.

NESCAFÉ Classic crema povzbudí vaše smysly a naladí vás na optimistickou vlnu na začátku každého dne. Krémová pěna lískooříškové barvy je lahodná a zároveň zachovává sílu NESCAFÉ Classic. Magické propojení těchto dvou sil vytvoří každodenní ranní rituál, bez kterého už nebudete chtít odejít z domu.  

NESCAFÉ v novém

Spolu s novou recepturou se také mění i vizuální identita a logo této tradiční značky. Největší změna se týká právě loga, do kterého přibyla výrazná červená čárka nad E. Ta se bude prolínat celou vizuální identitou a stane se ikonickým a dobře rozpoznatelným prvkem pro všechny fanoušky kávy NESCAFÉ.

Káva NESCAFÉ Classic je k dostání za 94,90 Kč (100 g) a 149,90 Kč (200 g). Nescafé Classic Crema najdete v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 99,90 Kč (100 g) a 159,90 Kč (200 g).

Nescafé

Více informací najdete na webu: www.nescafe.cz

Reklama