Někteří lidé začínají nový rok s předsevzetím, že změní svůj životní styl, stravování a budou více sportovat. Bohužel jejich odhodlání brzy vyprchá. Jednou z příčin může být množství protichůdných informací, se kterými se setkávají, nebo nedostatek příležitostí poradit se s odborníky. Na webu www.ZijZdrave.cz najdete celou řadu pomocníků, kteří vám pomohou při redukci hmotnosti.

Žij zdravě

Prediktor hmotnosti – zjistěte, kolik zhubnete
Chcete vědět, kolik kilogramů můžete zhubnout při redukční dietě? Unikátní aplikace, Prediktor hmotnosti, pomůže předpovědět výsledek vašeho snažení. Jedinou podmínkou je poctivé zapisování jídelníčku a pohybových aktivit, abyste mohli do aplikace zadat co nejpřesnější údaje. Pak vás může povzbudit pohled na váhu, které lze při dodržování nového životníhostylu dosáhnout.

Poraďte se s odborníky
Žij zdravěZumba nebo aerobic, kolo či spinning, plavání nebo lyžování? Volba vhodné sportovní aktivity je důležitou součástí změny životního stylu. Při výběru je nutné brát ohled nejen na cíl, kterého chcete dosáhnout, ale i váš zdravotní stav nebo aktuální fyzickou kondici. Naši odborníci vám na webu www.ZijZdrave.cz poradí, jaká pohybová aktivita je pro vás nejvhodnější, jak často se jí máte věnovat a čeho se vyvarovat. 

Zlaté pravidlo hubnutí – zapisovat
Odborníci na hubnutí radí zapisovat vše, co sníte, vypijete nebo kolik času strávíte sportováním. Jistě vás potěší, že se počítají i kalorie spálené při domácích pracích nebo pečovánímzahrádku. Tyto údaje si však nemusíte zapisovat na papír či do sešitu. Registrovaní uživatelé webu Zijzdrave.cz mohou využít aplikace Můj deníček. S její pomocí mohou přehledně a jednoduše sledovat své pokrokyhubnutí a případně i snáze odhalit dietní chybu.

A ještě něco navíc
Pro všechny, kteří se rozhodli zatočit s kilogramy navíc, jsou na webu ZijZdrave.cz připraveny recepty. Inspirovat se jimi můžete při přípravě chutných a zároveň zdravých jídel pro celou rodinu. Při výběru vhodných potravin vám pomohou i přehledné tabulky jejich energetických hodnot.

Žij zdravě

Reklama