Nová příloha Hubněte se Žena-in.cz právě startuje! Díky ní by měli zhubnouti ti, kterým se to zatím nikdy nepovedlo. Hubnout chce kdekdo, ale málokomu se to podaří a ještě méně je těch, kdo si dokáží svou novou váhu udržet.

Ačkoli zhubnout je teoreticky celkem jednoduché - stačí přece méně jíst a více se hýbat - v praxi tohle úsilí naráží na nemalé překážky. Nemusí jít jen o slabou vůli a špatnou životosprávu, ale problém může být i v tom, že hubnoucí osoba tak přesně netuší, co by vlastně měla dělat. Právě tápajícím chce nová příloha našeho magazínu pomoci. 

Aby byla šance na úspěch co největší, nenajdete tady jen články o tom, že kila navíc škodí zdraví a kráse, ale zejména praktické rady a tipy, jak s nimi skutečně zatočit. Rozhodnutí "letos zhubnu" je přitom rozhodnutím na dlouhé roky, protože by to měla být nejen snaha zbavit se obezity či nadváhy, ale rovnou změna životního stylu.

V příloze začínáme pozvolna, abyste se mohla na své velké rozhodnutí dobře připravit, zvážit, jakým způsobem a za jak dlouho se kil zbavíte, našla si čas a místo na cvičení, promyslela svůj nový jídelníček. Příloha Hubněte se Žena-in vám v tom chce co nejvíce pomoci a vést vás shazováním nadbytečných kil krok za krokem podle toho, o kolik kilo chcete být v létě, nebo třeba za rok lehčí.

Co všechno vás čeká? Kromě vlastního průvodce hubnutím, který začíná již za týden, spousta článků, v nichž se dozvíte, jak je to s počítání kilojoulů, co je to záhadný glykemický index, proč je některé jídlo nebo třeba sport vhodnější než jiný a podobně. Čeká vás také spousta diet včetně komentářů odborníků, nové recepty - u nich přibudou kalorické hodnoty pokrmů a surovin. V brzké době se můžete těšit také na interaktivní grafy, do kterých budete moci vkládat svoji aktuální a vysněnou váhu a sledovat, jak se vám daří plnit  vaše předsevzetí.

Protože s hubnutím mají zkušenosti i mnohé z vás, můžete si je vyměňovat hned na několika diskusích na toto téma.  Zároveň můžete své nápady a přání, co byste v příloze ráda našla, posílat na zbrusu nový redakční mail hubnete@zena-in.cz

Hodně štěstí a pevnou vůli při hubnutí!

Reklama