Dobrý den, posílám krátký příspěvek k dnešnímu tématu Novoroční předsevzetí. S přáním krásného dne a jen toho nej do nového roku eli.emanuela

První novoroční předsevzetí

Nikdy jsem si do nového roku předsevzetí nedávala. Nevím, proč se změnou čekat na nový rok. Spoustu malých předsevzetí si dávám během roku – například být lepší mámou, být lepší ženou, mít doma víc uklizeno, ... Prostě takové ty drobnosti, maličkosti, které ale mohou udělat život lepším už teď, právě dnes, když se ovšem podaří.

Letos to je ale jiné. Na konci roku tady, na ženě-in, zveřejnili výzvu Splníme vám novoroční přání. A já napsala o své touze mít plošší bříško, nejlépe bez jizev. Od zveřejnění mého přání to ve mně hlodalo. Dlouho jsem přemýšlela a váhala. Přeci jen jsem povahou tvor líný a pohyb ne zrovna milující. Nakonec ve mně ale zvítězilo odhodlání a touha po změně, po něčem novém. Předposlední den v roce jsem si zašla do posilovny objednat dvě lekce H.E.A.T. Druhý den jsem si to nechala proplatit v pojišťovně. :)

Zítra jdu na první cvičení a už se docela těším. Snad mi cvičení pomůže nejen k ploššímu bříšku, ale i k lepšímu pocitu ze sebe samé...

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to je konečně slovo do pranice! Držím moc palce a jsem zvědavá, jak to dopadne. Simona

A jak je to s vámi ostatními? Už jste taky začaly na sobě pracovat jako Eli? Nebo se k tomu chystáte? Co se vám už podařilo splnit a jaké plány máte na rok 2010? Pište, pište, čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama