Máte ráda hru Lodě a nechcete čekat na někoho, kdo si ji s vámi zahraje? Zahrajte si Samolodě! Jedna z dnes nejaktivnějších účastnic denního tématu získá deskovou hru: Osadníci z Katanu!

Právě začal turnaj v Samolodích!

Najdete ho, když po přihlášení kliknete na odkaz Samolodě, nebo na odkaz Turnaje pod horní lištou magazínu (viz červeně podtržené na obrázku níže).

lišta

Že nevíte, co jsou Samolodě?

Jde o hru, kterou můžete hrát sama proti našemu počítači. Její základ tvoří klasická hra Lodě, ale emusíte se nijak ohlížet na soupeře, žádného totiž nemáte!

V záložce Turnaje se také již můžete hlásit do dalších dnešních turnají, konkrétně vy hrách Piškvorky,, Dáma a Lodě!

Přihlašování skončí podle následujícího rozpisu. Na odehrání jednoho kola pak budete mít vždy 15 minut!

  • Lodě - konec přihlašování 8.25, začátek prvního kola 8.30.
  • Piškvorky - konec přihlašování 8.55, začátek prvního kola 9.00.
  • Dáma - konec přihlašování 9.25, začátek prvního kola 9.30.

Takže: Hurá na to!

Téma dne 20. června 2011: Hrajeme si s magazínem!

Tentokrát je v magazínu tak trochu netradiční téma. Celý den si totiž budeme hrát! I když to možná nevíte v magazínu ŽENA-IN.cz je spousta možností, jak se vyřádit při hraní si s ostatními čtenářkami, ale i o samotě. Nejsou to jen lodě, ale i další hry. Založím několik turnajů, představím vám rubriku Zábava, nastartuji všemožné soutěže - hledací, bodovací, hádankovou... No, prostě si, milé čtenářky, parádně užijete.

Na konci dne vylosuji jednu z vás, která patřila ve hraní k nejaktivnějším a obdařím ji deskovou hrou: Osadníci z Katanu.

osadnici

Reklama