Dnes si budeme celý den hrát. Oblíbenou činností některých čtenářek v našem magazínu, je zápolení v Lodích - vyzkoušejte si to také v dnešním turnaji! Jedna z dnes nejaktivnějších účastnic denního tématu získá deskovou hru: Osadníci z Katanu!

Právě začal turnaj v Lodích!

Najdete ho, když po přihlášení kliknete na odkaz Lodě, nebo na odkaz Turnaje. Další turnaje začnou podle následujícího rozpisu, ale hlásit se do nich můžete (musíte) už teď.

  • Piškvorky - konec přihlašování 8.55, začátek prvního kola 9.00.
  • Dáma - konec přihlašování 9.25, začátek prvního kola 9.30.

Více o dnešním turnaji v Lodích...

Pravidla jsou jednoduchá, jde o klasické Lodě, akorát je nehrajete na papíře, ale v počítači, proti jiné čtenářce našeho magazínu.

Na odehrání tahu máte vždy 15 minut!

V prvním kole sehraje některé partie s některými přihlášenými čtenářkami počítač, je to kvůli správnému rozlosování do kol dalších a nelze to nijak ovlivnit.

Vzhledem k tomu, že jde o rychloturnaj, nebude přihlíženo na žádné reklamace, co se týče neodehrání tahů. Ostatně, dnes jen tak blbneme, výherkyni dnešního dárku sice vyberu z nejaktivnějších hráček v našem tématu, ale nemusíte být nutně vítězkou nějakého turnaje.

Jaké turnaje již dnes beží?


Část citátu: žádný důvod. (autor: Paulo Coelho)

Téma dne 20. června 2011: Hrajeme si s magazínem!

Tentokrát je v magazínu tak trochu netradiční téma. Celý den si totiž budeme hrát! I když to možná nevíte v magazínu ŽENA-IN.cz je spousta možností, jak se vyřádit při hraní si s ostatními čtenářkami, ale i o samotě. Nejsou to jen lodě, ale i další hry. Založím několik turnajů, představím vám rubriku Zábava, nastartuji všemožné soutěže - hledací, bodovací, hádankovou... No, prostě si, milé čtenářky, parádně užijete.

Na konci dne vylosuji jednu z vás, která patřila ve hraní k nejaktivnějším a obdařím ji deskovou hrou: Osadníci z Katanu.

osadnici

Reklama