Sezóna plesů začíná a je potřeba mít krásně vyžehlený společenský oděv. Běžná žehlička, vám může choulostivé materiály poškodit, proto někdo volí profesionální žehlení v čistírnách oděvů. Proč ale platit za žehlení, když si můžete vyžehlit sama doma? Philips má ve své nabídce napařovače, s kterými vyžehlíte i obtížně žehlitelnou róbu se saténovým povrchem. Po skončení plesu můžete napařovač využít znovu, protože vás zbaví veškerého zápachu, kterým jste za prohýřenou noc načichla.

Napařovač Philips Steam&Go je ideální pro poslední úpravy a obtížně žehlitelné oděvy a ropzhodně k němu není potřeba žehlicí prkno, bez problémů si poradí bez něj! Vyznačuje se snadným a rychlým použitím a je dokonalým doplňkem vaší žehličky. Elektrické čerpadlo zajišťuje nepřetržitou páru pro snadné a rychlé odstranění záhybů.

napařovačka

Ruční napařovač je lehký a pohodlně se používá díky ergonomickému a kompaktnímu designu. Stačí stisknout spoušť a rychle odstranit záhyby pomocí nepřetržité páry. Horká pára zabije až 99,9 % bakterií na oděvech a pomáhá oddálit praní a chemické čištění.

Bližší informace najdete zde.

Napařovač Philips ClearTouch je určen pro bezpečné a snadné odstraňování záhybů na jemných a obtížně žehlitelných oděvech. Jeho jedinečný design, chytré funkce a velký výkon se postarají, aby obnovení vašich oděvů bylo snadnou záležitostí.

napařovačka

Jedinečná funkce Hang&Lock uzamkne ramínko na oděv a umožňuje dosáhnout stability pro pohodlnější žehlení. Odnímatelné ramínko se dodává s prohlubněmi na šaty a kalhotové skřipce. oučástí balení je rukavice, která chrání vaši ruku během žehlení.

Bližší informace najdete zde.

Čtěte také:

Reklama