I když to tak nevypadá, meteorologové nás straší prudkým ochlazením. Vzhledem k tomu, že jim předpovědi poslední dobou vycházejí, buďme připraveny. Navíc ani se nenadějeme a bude tu svatá Anna, co je chladna z rána. Nechci vás strašit odcházejícím létem, chci vám jenom jemně připomenout, že je nejvyšší čas mít v zásobě něco k "přiodění".
No a nejlepším a osvědčeným kouskem, který se dá nosit, když je horko i když trochu zafouká, je twinset. Dvojče, dvojsada, nebo jak by se dal ještě jinak neohrabaně přeložit původní název twinset. Prostě po česku dvojčata, dva svetříky z jednoho materiálu, v jedné barvě, jeden s krátkým rukávem nebo bez a druhý s dlouhým. Výhodou twinsetů je, že se dají nosit dohromady i zvlášť, a budete v nich vždycky šik.
Soutěž: OBRAZ
Twinsety už hodně přes padesát let porušují ono nepsané pravidlo, že nic není napořád. Vznikly v Americe v době hospodářského zázraku, kdy bylo nanejvýš žádoucí ukazovat, jak se všem dobře daří, kdy se žena několikrát za den převlékala a ke každé příležitosti si brala jiné šaty, aby byla pýchou a dokonalou vizitkou manželova úspěchu…
To všechno odnes čas, sešněrovaný módní diktát nahlodaly feministky a dorazili nespokojení potomci v šedesátých letech. Ale twinsety přežily a nosí se v podstatě nezměněné formě dodnes.
Posuďte samy.

Máte také doma nějaký?
Kam ho nosíte?
Jaké jsou jeho výhody?
Doporučila byste ho ostatním?
Pochlubte se a napište.
Nebo třeba také, proč se vám nelíbí a proč byste ho nenosila.
Vaše názory mě zajímají