Foto: Shutterstock

Kožíšky jsou krásné a často příjemné na dotek. Hlavně si ale představujeme, jak se v nich zachumláme a oni nás zahřejí. Jenomže ne každému takový kožich sluší. Někdo v něm zapadne a vypadá jako chodící yetti nebo chlupatá koule.

Důležité je, aby byl zbytek outfitu, který si ke kožíšku berete, co nejjednodušší. Kombinovat jej můžete s šaty i sukněmi. K těm doporučujeme delší střih. Kratší spíše ke kalhotám. Důležitý je i střih. Pokud zvolíte obrovský huňatý kožich, měla byste být vyšší postavy. Malé dámy se v takovém kožichu velmi snadno ztratí. Především, pokud je hodně dlouhý. Ne každý kožich je pro silnější postavy. Velmi chlupaté kožíšky vás mohou ještě více opticky rozšířit. Při výběru tedy zkuste různé střihy, ať vidíte, co vám padne. Důležitým pravidlem také je, nenosit upnutý kožich, který sotva zapnete. Měl by vám být volnější, pohodlný, abyste se v něm mohly hýbat.

Důležité je také to, jak kožich nosíte. Pokud si jej zapnete až ke krku, zbytečně vás rozšíří a ztratíte se v něm. Bohužel, huňaté kabáty mnohdy vypadají lépe dokonce úplně rozepnuté. Pokud s ním tedy chcete dělat hlavně parádu, budete se pod něj muset trochu přiobléknout. 

Tady je pár tipů na kabáty z umělé kožešiny z obchodů jako jsou Zara, H&M, Mango, Mohito, Reserved, About You a Zalando:

Reklama